bugün

izmirliye müstehak. Onlar kendi seçimlerini yapıyorlar senelerdir ve senelerdir kendilerini insan yerine koymayan bir belediyeleri var.

Boru doseniyormusta bari şu 40 derece izmir sıcağında döşemeyin . Yazık bu insanlara. bizim de sularımız kesik bugün.
Bir kaç önlem aldık tabi de yaşlılar napsın?
su kesintisinin neden olduğunu bilmeyen, önlemini de almayan birinin sözleri.

karayolları, yani hükümet menemen-aliağa-çandarlı arasında otoyol yapım çalışması sürdürüyor. bu otoyolun menemen koyundere kavşağındaki güzergahı izsu'nun kente su götüren ana isale hatlarıyla çakışınca ilgili boruların yerlerinin değişmesi gerekiyor. bunun üzerine zorunlu olarak 5 gün su kesintisi uygulanacağı halka duyuruluyor. izsu ekiplerinin gece gündüz aralıksız süren çalışmaları sonucunda boruların yer değişimi planlanandan 1,5 gün önce tamamlanarak su akışı erkenden sağlanıyor.

hem akp'li belediye başkanı da gelse bu kesinti olayı illa ki olacaktı. o yüzden belediye hizmetleri için partilere sallamak anlamsız.
Pijamalar, fistanlar falan tam varoş mahallesi. Ben olsam su bile vermem buralara. Hem oy vermiyorlar, hem vermiş gibi çemkiriyorlar.
Laiklik elden gideyah irtica geliyah...
Kürtaj yapiyih burda valla 155i ararun.
Gençler ben yukardaki replikleri bu başlık altına bırakıyorum. Daha buraya çok çomar dolar . Doya doya kullansınlar.
365 günde 3 gün su gelmesin hemen isyan, bu amınakodumun boruları kul yapımı, hiç patlayıp çatlamasınmı yaz gününde, adamlar tankerle yinede elinden geleni yapmış, dağın başına ev yapmışlar birde isyan ediyorlar, insanlar hiç bir zaman memnun kalmıyor. Çomarlarda bunu fırsat bilip "oh iyi olmuş" diyerek bundan birşeyler çıkarmaya çalışıyorlar, insanların susus kalmasına seviniyorlar, memlekete bak.
görsel
heykel belediyeciliğinin hazin sonudur.
Şaşırtmamıştır.
izmir belediyesine saygımı, sözlüğe yapışıp kalmış 3.5 troll'e acımamı arttıran gelişme.

görsel
düşün bak; akp belediyecilikte o kadar kötü ki, büyükşehirleri chp'ye kaybetti.