bugün

izmir' de de bir zirve yapalım ne dersiniz diye sorduğum ve katılımcıları beklediğim başlık.

resimler : http://rapidshare.com/files/2969065/ulusozluk.zip
kasim ayında zirve yapsak nasıl olur diyeceğim olay ? kasim ayı nasıl olur peki yok mu izmirden insanlar burda diye aranılan bir başlık.
ben yeniyim benide aranıza alırsanız olur diyeceğim zirve. *
düzgün bir organizasyon olursa; kasım ayı içerisinde izmir'e bir iş dolayısıyla gelecek olan salca, montajelemani, yawuz üçlüsününde katılabileceği zirve. cumartesi akşamı yapılırsa her türlü gelebiliriz. ama tabi hangi haftasonu olacağıda bir diğer önemli konu. zirvenin gelişimine göre durumumuz belli olacaktır.
alsancak ya da bostanlıda olmasına çok sevineceğim toplantı.
alsancak' ta 11 Kasımda yapalım ne dersiniz dediğim zirveler zinciri ?
çok güzel tarih çok güzel yer dediğim zirve.
mekan ve zaman olarak alsancak-11 kasım oldukça uygun olan zirvedir.
alsancak pasaporttaki kafelerde yapılması iyi olacak hede
mekan sardunya ya da ritz olursa tadından yenmeyecek zirvedir.
sardunya'nın haftasonu çok kalabalık olacağı hesaba katılıp sardunya's yada ritz'in daha uygun kaçacağını düşündüğüm zirve.
abilerim ablalarım bu halde 11 kasım' da benim ayarlayacağım yer olan Alsancak DEJAVU' da "ki burası abimin yeridir" isterseniz yapabiliriz. yok abi ben girmem diyorsanız sardunya's da olsun kasım 11' e çok var ve kesin yer nereesi olsun dediğim yer ! lütfen hızlı kaar verelim millet net bir bilgiye ulaşsın zirvesi.
11 kasım olcaktı 4 kasım erken olmadı mı dediğim zirvedir.
kesin kararın açıklanacağı entry nn umutla beklendiği zirvedir.4 üde olur 11 ide yeterki olsun dedirtir.
acıkıldığında kumrucuya gidiliceğini ardından çiğdem çitletme eşliğinde muhabbet edilip ''hadi sahile gidip midye bira eşliğinde devam edelim'' nidalarıyla son bulabileceğini tahmin ettiğim zirvedir ayrıca.
4 kasım için çok erken zirvesidir.

bu yüzden 11 kasım da yapalım ki izmir' e gelecek arkadaşlar da katılsın zirvesi

o zaman şudur olay,

Yer : Alsancak Sardunya' s
Saat : 18:30
Tarih : 11/10/2006 - Cumartesi

msn ve detaylar için gelecek olan arkadaşlar özel mesaj atarsa sevinirim sevinrim tanışmak güzeldir zirvesi.
"gerçekleşsin artık" zirvesidir. sardunya's güzel mekandır, tarih, saat güzeldir..e daha ne olsundur artık..
gelirsem gitarımı da getiririm dediğim zirve. * *
gelmiyorum * zaten zirvesi.*

edit: zaten gelemiyorum zirvesi aaa öyle olsa soğukta onu mu tasıyacaktım hedesi.*
heyecan yaratabiliriz bence dediğim zirve.
tamamdır arkadaşlar şimdi hepinize özel mesaj atıyorum bakın geliyorsanız özel mesaj yazın kesin liste yapıyorum artık az kaldı zirvesi.
evet, gelecek kişiler netleşiyor ve kesin listemiz şimdilik bu şekilde gerçekleşiyor.

unsal,
cece,
cagdas,
insomniac,
tinkerbell,
phoibos apollon,
dave mustaine(+1 kişi ile)
abberline.

toplam katılım şimdilik 9 kişi. diğer izmir' li arkadaşları da bekliyoruz zirvesi.

tarih-saat : 11/KASIM/2006 - 18.30
yer : Alsancak Sardunya's
buluşmada ''çift kişilikli birini oynama görevi aldım''galiba diyerek oyunculuk dersleri almaya başladıgım zirvedir. arkadaşlar, katılım 8 kişi olsun varsın ama phoibos apollon tek bir birey kabul edilsin ki bende vizelerin yaklaştıgı bugünlerde çift kişilikli bi psikopatı oynamak zorunda kalmayayım dedirten zirvedir.
izin koparabilirsem mutlaka katılacağım zirvedir. denizli-izmir-denizli otobüs biletleri izin alındığı takdirde hemen alınacaktır. (haftasonu olması işi zora soktu ama hayırlısı diyorum)
geliyoruz, o saatte ordayız.
güncel Önemli Başlıklar