1. 1.
  gözüm nedense euroya odaklanıyor. 5.219 nedir yahu.
  ... hatake kakashi
 2. 2.
  Bir gerçektir.
  Gurbetçiler hariç, yunan, ermeni, laik kırmalar için her şey sıradandır.
  -1 ... tasavvuff history x
 3. 3.
  Tutanları da dövüyorlar.

  2023’de açıklanacak bu şimdilik gizli...
  1 ... mavi huydur bizde
 4. 4.
  ihtiyacı olmayan kişilerin iftar çadırına gelmemesini "oruç tutmuyorlar" diye nitelendiren kişilerin iq seviyesini istiyorum ben. Bu ülkede en güzel şey cahil ve aptal olmak çünkü.

  Yobaz memleketlerde ramazan bitince 10 lira dağıtılacak diye haber sal sonra otur izle. Yarım ekmek hamsi yiyecem diye 10 bin kişinin arkasında kuyruğa giren insanlar var.

  Mesele gurur meselesi, durumun varsa evinde ye o yemekler yardım kuruluşlarına, misal huzur evindekilere dağıtılsın belediyenin cebinden para çıkmasın.
  2 ... rainheart
 5. 5.
  Goze sokmayip fakir fukaranin hakkini calmayip rezil gibi kuyrukta bibirlerini ezmediklerindendir izmir halkinin oruc tutmadigi sanilir zavalli gosteris meraklilarinca.
  ... sekkomekko
 6. 6.
  Herhalde oruç tutan ben ailem bi kaç arkadaşım onların ailesi bide erkek arkadaşım tutuyoruz. izbanda karşımda sakız çiğnemeyen yok okulda herkes yemek yiyor. Sorun değil ama su içmeniz gerçekten rahatsız edici. Muz yiyen bile gördüm yolda. Normal birgünde ayıp ama ramazanda bari yapmayın. Saygınız olsun. Bu kadar güzel bi şehre bu duruş yakışmıyor.
  3 -3 ... moongirl
 7. 7.
  izmir de yaşıyorum bir çok arkadaşım tutuyor. Sadece şekillere girmiyor.
  3 ... beyinkundakcisi
 8. 8.
  Ben izmirde yaşıyorum, kimse demezsek ona. Orucum alınıyor.
  12 -1 ... jimi jimi lakunu pua pua
 9. 9.
  size bize nedir.
  1 ... ruzhan
 10. 10.
  her sene, izmir macera kulübü "yeryüzü sofrası" adı altında iftar düzenler...2015'den beri her sene...bu seneki yeryüzü sofrası 17 Mayıs 2018 Perşembe günü yapılmıştır...bilip bilmeden konuşmayın...
  1 ... keshberfo