1. 1.
  herkesin bildiği, kimsenin açıklamaya cesaret edemediği bir gerçekti. balçiçek pamir isimli zat yazmış,

  http://www.haberturk.com/HTYazi.aspx?ID=5168
  http://www.haberturk.com/...cat=160&dt=2009/10/28

  biraz pahalıda olsa, kendi kardeşinden alışveriş yap. verdiğin fark, oğluna kurşun olarak dönmez. buna emin ol.
  19 -9 ... fidelio
 2. 2.
  eee yeter ulan diyen türk insanının demokratik hakkıdır. istediğinden alışveriş yapar. dağa çıkmaktan insancadır.
  6 -2 ... forever autumn
 3. 3.
  her kürt ün potansiyel bir vatan haini olmasından mütevellit normal bir hadisedir.
  7 -12 ... doc dr c sinan sagiroglu
 4. 4.
  Tehlikeli bir eylemdir, kürtlerden alışveriş yapılmamasından ötürü ekonominin her dalıyla kayıt altına alınmasıyla çözülebilecek bir problemin etnik kökenlere yansımasıdır.
  1 ... smyrnai
 5. 5.
  tepki doğurabilecek tehlikeli hareket.

  (bkz: ben de mafya olurum)
  1 -1 ... morjivet
 6. 6.
  balçiçek' in yazısı. bu olayı genellemek imkansız bu bir. ikincisi ise izmir çok modern bir yer falan demişsin de 7 sene önce genç parti' nin en çok oy aldığı il izmir oldu be. yıllarca orda okuduk. modern olan 5 tane sokak haricinde geri kalan yerlerinde modernizm aramak hata olur bence. sen buca' ya git, konak' ın semtlerine git gör bakayım kim modern. modernlik akp' ye oy vermeyince olmuyor.
  2 -2 ... korn
 7. 7.
  saçmalıktan ibarettir.
  1 ... 19 12
 8. 8.
  nüfus patlatılacak. sineye çekeceğiz. heryer gecekondulara, kapkaça , hırsızlığa boğulacak , sineye çekeceğiz. orda burdan en ufak tartışmada biz kürdüz lan biz aşiretiz lan diye insanların başlarına çullanılacak, sineye çekeceğiz. yetmiyor gibi dağlara çıkılacak, yok yok biz kardeşiz diyeceğiz. üzerine hala artarak devam eden şeyler olacak ama türk kanı kendisini bukadarından sonra bile korumayacak? bu saçmalıktır. türk milleti koyun değildir ve bir tepki ortaya koymuştur. aynı tepki bir, iki çocuk ortalamasına sahip batı illerinde nüfus planlaması uygulanıp 13, 14 tane doğurulan illerde uygulanmamasınada gösterilmelidir! yoksa büyük milletimizin kanı çoğalıp giden güruhlar içerisinde tarihe karışacaktır. bu bir doğum hadisesinden çok 12 bin yıllık bir eserin türk milletinin korunmasıdır. buna çok tehlikeli böyle yapılmasın diyenler diğer memleketlere baksınlar. yediği tabağa bukadar pisleyen bozguncu bir güruha dünyanın hiçbir yerinde şimdiye ekmek bile satılmazdı. türk milletinin sabır taşını kimse zorlamasın.

  türk yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.
  8 -4 ... forever autumn
 9. 9.
  kimseyi ilgilendirmeyen olaydır. size ne kardeşim? sevmek zorunda mı adam? öyle ya da böyle. bugün izmir'de kürtler ciddi bir olay çıkaramıyorsa, çok büyük bir şehir olmasına rağmen istanbul gibi kafasına esen otobüs yakamıyorsa her gün bu izmirlinin tutumundandır. adam olana herkes yardım eder adam olmayan çeker gider. kimisi de "sözde modern" demiş şehre. ulan martı etinden döner yaparsan sen, lahmacuna irmik koyarsan kimse senden zaten bir şey satın olmaz. doğu illerinde türk devlet görevlileri ve ailelerine yapılan muameleyi sikine takmayanlar maksat bir şehrin siyasi tutumuna laf sokmak olsun diye bik bik ötmemeli burada. adamsanız servisleri taranan asker çocukları için iki kelime edin balçiçek pamir ve diğerleri. az biraz vicdanınız varsa oradaki asker ve polis çocuklarına nasıl düşman gözüyle bakıldığını yazın. ama pardon olmaz balçiçek hanım. siz gerçek bir modern, demokrat , çağdaş kadınsınız. asker polis çocuklarının acı hikayeleri sizi kandan beslenen insan yapar. kürt çocuğunu, kürt esnafı anlatmaksa insan haklarına gönülden destek veren modern bir insan. yazıklar olsun sizin gibilere. her cumhuriyet bayramını sizler gibilerle kutlamaktan üzülüyorum.
  2 -1 ... 101 numarali adam
 10. 10.
  türk halkını kürtlerle kardeş göstererek uyutan kürt ve kürdofillerin ayaklanmasına sebep olacağını düşündüğüm uygulama. çünkü dağa çıkıp mehmetciğe kurşun sıkan onlar değil, bedava elektrik, su kullanan onlar değil, 10 çocuk yapıp sokağa salan ve hırsızlık, gasp gibi suçların çoğunu işleyen onlar değil.

  laik ve cumhuriyetçi izmirlileri bu konuda tebrik ediyorum. sanırım malum millet* açılımı türkleri daha bilinçlendirdi. bunun sadece izmirle sınırlı kalmamasını ve tüm yurda yayılmasını temenni ediyorum.
  7 -4 ... mahmutkentin kucuk modelleri