1. 1.
    Az önce bahsi geçen aşağıda linki bulunan sitesinin iddası/haberi ben buraya fikir beyan etmek istemiyorum. Kurşuna dizelim gitsin.

--spoiler--

https://www.yuzhaber.com....-tecavuz-etti-h44956.html
    --spoiler--
    4 -5 ... abbas dikbasar
  2. 2.
    bu tür şeyler neden çıplaklar kampında olmuyor ?
    10 -3 ... promocemo
  3. 3.
    Süleymancılara ait yurt diyor. ama bazı malların ilgisini sadece izmir olması çekmiş. 7 öğrenci de umrunda değil. çünkü izmir.
    konyada da olsa, bitliste de olsa bir izmirli olarak benim canım yanarken senin gibi huur evladının izmire takılması nasıl bir saçmalık.

"izmir’in Dikili ilçesinde bulunan Süleymancılara ait özel bir erkek orta öğretim öğrenci yurdunda kalan 7 erkek öğrenci, yurt hademesi Ö.F.E.”nin kendilerine cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle şikayetçi olmuştu"

edit: o.ç ifadesi silinmiştir ama bu senin orul orul o.ç. olduğunu değiştirmiyor.

edit2: söz konusu yaratık izmiri silmiş. adam olacaksın böyle. (bkz: #38952401)
    28 -7 ... yastiklagezen
  4. 4.
    Başka illerdeki yüzlerce olayı görmezden gelip izmir’de olunca “auuuu izmir” diyenlerin de yurdunu sikeyim, Süleymancıların da yurdunu sikeyim, hademenin de yurdunu sikeyim, buna (ülkenin neresinde olursa olsun) sebep olan, göz yuman, vicdanı sızlamayan herkesin de taa yurdunu sikeyim.
    11 -3 ... paperstreett
  5. 5.
    Burada şehir üzerinden demagoji, manipülasyon veya algı yaratmaya çalışan kim varsa alayını öpüyorum.
    9 -1 ... golgebeyi
  6. 6.
    Önce hadım sonra ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilmesi gereken olay.
    Emsal olarak Adıyaman'da 18 öğrenciye cinsel tacizde bulunan hademeye 572 yıl hapis cezası verilmiştir. Darısı bu ve buna benzer bütün sapıkların başına.

http://m.hurriyet.com.tr/...kor-ceza-572-yil-40754698
    ... anasinifci
  7. 7.
    Sonunda izmirde oldu. Çok sevindim. Amına kodumun yandaş medyasının dikkatini çeker belki. Konu üzerine gidilir.
    1 -1 ... yok herif
  8. 8.
    Bir kaç içinde serbest kalacak, olan bize ve o çocuklara olacaktır.

Bu şerefsiz yavşaklar bundan 10 12 sene önce benimde psikolojimi bozdular. Ufacık erkek çocuklarını kucağa alıp dudaktan öpmek nedir aq ? Nasıl kaçtığımı hatırlarım. mk çocukları sizi!

Çomarlar haberi okumadan direk izmir demiş. *
    4 ... depresyondaki penis
  9. 9.
    Tecavüzün izmir'i Konya'sı olmaz.
    Cezası tez zamanda, mağdurların vicdanına su serpecek sertlikte verilmelidir.
    8 -1 ... poena
  10. 10.
    Biz nasıl bu kadar bozulduk? Nasıl bu kadar hayvansılaştık diyeceğim hayvanlara gerçekten hakaret etmiş olacağım. Yahu ne oluyor bu topluma?
    3 ... bir baba hindi