1. 1.
    izmir de gidillmesi tehlikeli olan yerlerdir. cok fazla olmamakla birlikte, bunlara ornek olarak bornova sokagi gosterilebilir.
    ... sindmeot
  2. 2.
    kadifekale.
    ... yagmur23
  3. 3.
    Bornova sokagidir. adamin poposundan kan alirlar valla.
    1 ... dilimisirdim
  4. 4.
    açık ara kadifekaledir. her sokak başında 5 erli gruplar halindeki insanlar başınız öne eğik biçimde yürümenize sebep olur. hele bir de efendi görünümlü biriyseniz yandınız.
    ... comradeyuri
  5. 5.
    tenekeli mahalle.
    ... smyrna2909
  6. 6.
    tepecik, bornova sokağı, kadifekale, gürçeşme, mehtap mahallesi.
    1 ... cantamialircikarim
  7. 7.
    tek tek okumayın diye hepsini geçiyorum;

tenekeli, kuruçay, tepecik, çukur mahalle, gürçeşme, esentepe, mehtap, gültepe, dayko, çaldıran, ballıkuyu, kadifekale, ikiçeşmelik, agora, sıçanköy, gediz, murtake, hilal, çay mahalle, boğaziçi, ferahlı, basmane, kapılar, yenidoğan, zeytinlik.
    1 ... alkolik oldum
  8. 8.
    Bornova sokagından tek basıma gece saat 11de gectım kımse donupte bakmadı necısın demedı nitekim ilgi alanlarına girmiyorum.bayansanız rahat gecersınız.
    -1 ... vodkaenerji
  9. 9.
    Boşverin tehlikeli yerleri, Konak, Karşıyaka, Kordon, Asansör, inciraltı, Yakamoz, imbat bunlardan konuşalım. Tehlikeli sokaklarda dolaşan kişinin kendisi tehlikelidir zaten.
    ... kemalistmen
  10. 10.
    Dokuz eylülde üniversite sınavına girdim.. karşıdaki kürt mahallesinde güpegündür 5-6 kişi türbanlı bir genç kızı dövüyordu ve 20 kişide onları izliyordu..
    ... nasyonalsosyalist