1. 25.
    işşşşşşte bu entry uzun süredir aranılan tip ve niteliktedir. ı agree with you.
    ... girift
  2. 24.
    kısaca bir istanbul değildir.
    ... futurefallen
  3. 23.
    .doğru önermedir. bornova ve sahil şeridi dışında komple varoştan oluşan bir şehirdir izmir.

not: izmir veya izmirli düşmanı değilim. kaç yıldır egeliyim, triplere girmeyin "şeriatçı" falan diye.
    1 ... hayatin sillesini yemis adam
  4. 22.
    gezmesini bilmeyen kişinin tuvalette yaptığı tespittir.

bu tip zorlamalı arkadaşlar, bir rehber olmadan izmir'e gitmeseler iyi olur.
    ... coremax
  5. 21.
    Tamamen uydurmadir.
    ... metallica35
  6. 20.
    sadece gezip görmek için bir haftasonumu ayırdığım güzel izmir de ikinci gün başgöstermiş can sıkıntısının doğruladığı önermedir. şurası çok güzel diyorlar gidip bakıyoruz bildiğin mahalle yada çarşı çıkıyor. kordon desen türkiyede en az yirmi şehirde göreceğin. bildiğin sahil.
    1 -1 ... organon
  7. 19.
    gezmeyi bilmeyenlerin serzeniş cümlesi.

urla
    alaçatı
    çeşme
    dalyan
    kordon
    asansör
    güzelyalı
    küçükpark
    karşıyaka
    bostanlı
    foça
    karaburun
    balıklıova
    mordoğan
    seferihisar
    ekmeksiz plajı
    theos
    ödemiş
    tire
    teleferik
    gümüldür
    özdere
    efes
    selçuk
    şirince
    kıbrıs şehitleri
    alsancak
    saat kulesi
    kızlarağası hanı
    kadifekale
    pasaport
    kiliseleri camileri sinagogları
    arnavut kaldırımlı sakız kokan sokakları

buralarda gezmiyoruz zaten biz. yaşıyoruz.
    ... mark berkzucker
  8. 18.
    hiçbir izmirlinin anlayamayacağı ama izmir i görmüş bütün istanbul lularında kalıplarını basacakları bir önermedir. ben istanbul dan izmir e gidip "izmir de istanbul kadar güzelmiş yaw" diyen hiç kimseyi bilmem (onlardan birisi de benim ama hadi beni saymayalım).

yani bu başlığa uymuyor ama gene de "istanbul istanbul´dur"...
    1 -2 ... paganviodio
  9. 17.
    alsancak, bornova, karşıyaka, güzelyalı, inciraltı, balçova, bostanlı' yı bilmeyen insanın yanılgısı.
    2 ... unidentified stranger
  10. 16.
    yanlıştır. gezmemenin asıl nedeni parasızlıktır. ve otobüslere gelen zamdır.
    3 ... kenevir