1. 19.
  bacaklarını kıramamışlar mı katil-sübyancı piçlerin.
  -1 ... david addison
 2. 18.
  Onlar sadece tekbir getirip yürüyorlar mı?
  Toplantı ve gösteri hakkı mı?
  Kimseyi kendilerine benzetmiyorlar mı?

  iyi o zaman, mesela; bebek katili apo destekçileri olan köpekler (köpeklerden bu benzetme için özür dilerim) sokağa çıkıp sarı kırmızı yeşil renklerle apo posteri ve bayraklarla simgelerle (cübbe şalvar sarık sakal islam temsili değildir, islamiyet şekilci değildir) yürürüsün. Kemikler bize verilsin. Yenilen et kemikleri çöpe atılmasın desin.

  Onların toplantı gösteri hakkı mı diyeceğiz?

  Beyler, bayanlar farkında değilsiniz ama bunlar insanlığa karşı suç işlemek amacıyla ortaya çıkmış yapılar olduğu için bunların insan hakları ve özgürlüklerinden yararlanma hakkı yoktur.

  Lahey adalet divanına, Avrupa insan hakları mahkemesine yapılmış onlarca başvuru var.
  Neden?
  Burada (sözlük de ve Türkiye de) bazı cahiller tarafından gösteri hakkı düşünce ve görüşünü inancını açıklama hakkı olarak belirtilen konu için.

  Mesela; nazi-faşist organizasyon propaganda parti dernek etkinlik vb durumların Avrupa'da engellenmemesi izin verilmemesi için.
  Tüm bu başvurular ret edilmiştir.
  Örn: siz Avrupa'da kanarya severler derneği kurup sonra hitler sempatizanı olarak sokağa çıkıp hitler faşizm poster flamalar bayrak renk giyim ile yaşasın kanaryalar biz sadece kanarya savunuyoruz diyemezsiniz.
  Çünkü; onlar sizin (gösteri kişisel haklar diyenler) gibi aptal değil.

  Bu başvuruların hepsi ret edilmiştir.
  insanlığa karşı işlenen suçlarda kişiler insan haklarından yararlanamaz ve bu suç kaynağı düşüncesi oluşumu vb sırasında failler kişiler eylemler propaganda düşünce temsil hakları açısından bir hak olarak tanınamaz.

  Avusturya ve Fransa da ırkçı partiler oylarını artırıp iktidar ortağı ve iktidara geleceği zaman ortaya çıkan durumu biliyor musunuz?

  Avusturya'da fpö ile jörg haider, Fransa da sağcı ulusal cephe adayı jean-maria le pen nasıl iktidarı engellendi hâlâ da engelleniyor. partileri bölündü siyasetten etkinliği engellendi bir araştırın.
  Hitler'in işlediği insanlık suçu için ayrıntı diyen le pen yargılandı ve bu düşünce suçu demokratik hakkı denmedi.

  Evrensel hukuk, insanın aklı ahlâkı inancı ve vicdanı ile ortaya çıkar.
  Bu hukuk ben dedim oldu hukuku değildir.
  1 -3 ... thebiggraywolf
 3. 17.
  yollar yürümekle aşınmaz--süleyman demirel.
  1 ... monk of monkmountain
 4. 16.
  Himm şimdi şöyle dönüp baktığımda bu tip yürüyüşlerde birkaçı geldi aklıma. Taksim ve belli başlı büyük sehirlerde belli zamanlarda hepimiz ibneyiz, lezbiyen, transız diye pankartlarla garip garip giyinen , tıbbın bile düzeltilebilir hastalık olarak siniflandirdigi tiplerin bir araya gelip saçma yürüyüşler yapan gruplardan bir farkı olmayan eylemdir.

  Yürüyüş ve fikir beyanında herkes kendini ifade eden cümleler ile slogan atmaları gayet normaldir.

  Fakat kafası çalışan bir insan olarak bu canına yandığını laiklik bir izmir'de mi var. Bir orada mi gidiyor bu. Biz buna göre korkusu ve provakatorluk diyoruz. Malum sol görüşlü CHP sahte carsaflilari yıllar evvel rozet takip partiye almıştı. Ayrıca bugün Afyon'da bir seçim aracında gene tesettürlü alakası olmayan bir bayanın kafasını bağlayıp resmini araçlara giydirip gezdiğini görebiliyorum. Bu yürüyüşünde provakotor amaçlı olduğunu anlıyorum.

  Benim alkolden yada farklı sebeplerden okullarının üzerindeki uzvunu uyuşturan kardeşim aç artık gözlerini gaza gelme . Bu tip aktiviteler neden seçim öncesi oluyor. Olurda seçimi kaybedersek böyle olursunuz. Alakası yok istanbul da ibnelerde rahat inanclilarda boğazda rakibini icebilirsin camlicada namazını kilarsin. Kimse kimseye birşey dayatmaz. Fakat sizi hala böyle provakotor davranışlar ile kandirabiliyorlarsa yazık.

  4 sene izmir'de kalmış biri olarak. Evim gaziemirde isim gidadaydi. Sizin daha hayatı problemleriniz var uyan. Gıda carsindaki boklu dere kokmaya başlamıştır. insanlar yanından geçerken burnun kapatıp ögurenleriji gördüm. Düğün çalışmayan asansor ve merdivenlerden engelli ve yaşlı insanların eziyet çektiklerini gördüm. Konak Karşıyaka dışında çopumu atacak yer bulamayıp eve kadar cebime koydugumu bilirim. Alt yapı yokluğundan yağmurlarda Gaziemir gibi yerde evini su basan kişileri gördüm.

  Bırakın bu tip şeyleri de siz vatandaşlık hakkınızı nasıl alırsınız onu araştırın. At gozluklerinizi çıkarın ve provakatorlere fırsat vermeyin.
  4 -2 ... sualci
 5. 15.
  zaten islamofobik izmir halkını korkutup aynı boktan belediyeye mahkum etmek maksadıyla tasarlanan fetö provakasyonu.
  1 -1 ... cilveloy nanayda
 6. 14.
  yürüyüş özgürlüğüne sahip yobazlardır.
  devleti yıkmak istemek, laikliği kaldırmak istemek, şeriat isteyip anayasa suçu işlemek bunların özgürlüğüdür.

  bunların dışında yürüyüş ve demokratik eylem yapanlar çapulcu, teröriz, dinsiz, cehapelidir. bunlara müsaade edilemez, biber gazı, toma ve coplarla engellenecektir.

  akabe facts madde 22.
  9 -1 ... antik kilise sarapcisi
 7. 13.
  Çelişkiler ülkesi olduk.
  https://odatv.com/mob_video.php?id=8G1BH
  2 ... thebiggraywolf
 8. 12.
  Tipini siktiğiminin dincilerinin yürüyüşüdür bacaklarınız kırılsın yürürken ağzınız tutulsun pislikler yüzlerinden tam bir pislik akıyor evet.
  3 -2 ... yilyaksinemafilmiolsun
 9. 11.
  ibneler, lezbiyenler, translar, gavatlar (gavatlar yürüyüşünü hatırlamıyorum) yürürken alkışlamak olmamıştır (orada olsam, görsem alkışlardım) bu onların hakkı tabi ki yürüyecek.
  Onlar herkes ibne olsun demiyor.
  Herkes lezbiyen olması için de mücadele etmiyor.
  Translığı yeryüzüne hakim kılalım da demiyorlar.
  Herkes gavatlar gibi yaşamalıdır da demiyorlar.

  Ne bileyim yani, Kabataş da deri külot pantolon askılıklar başında badana ile gay erkek olarak trafik polisliği yapalım ben polis olup böyle yapmak istiyorum diyen bir tane ibne duymadım görmedim.

  Ben kız arkadaşımla evlenmek istiyorum diyen lezbiyenin bir askeri komutan olmak isteyen benim özgürlüğüm hakkım diye elinde pankart ile gavur(!) izmir de yürüdüğüne şahit olmadım.

  Gavatın biri benim demokratik hakkım yok sayılıyor, beni mağdur ediyorlar, gavatlık benim hakkım diye aileden sorumlu bakan olayım diye de meydanlarda değil.
  Bunlar devleti ele geçirmek iktidar olmak istemiyor ki.

  Bunlar asla olamaz. Yukarıda olan örnekler hiçbir ülke hiçbir toplum ve inanç ahlak kültürde kabul edilemez, kabul edilmesi bile düşünülemez teklif edilemez.
  Yazılı olan veya olmayan kanunlar teamüller buna izin vermez.
  insan aklı ve ahlâkı da bunu onaylanmaz.
  Hele ki bizim gibi toplumlarda...

  Oysa bu cemaat tarikat mezhep vb adı ne olursa olsun bu yapılar herkesi kendisi gibi yapmak için sokağa çıkıyor.
  Bir başkasını kendisini gibi yapma onun hakkı değildir.
  Kişisel hakların korunması lazım ve kişisel haklara tecavüz hakkı hak olarak savunulamaz ve bu hak için sokağa çıkanı yuhalamak işte bu hak olur.

  Bir tane ibne çıkıp sokağa herkes ibne olsun diye bağırdı mı?
  Hayır!
  ibne gücü eline aldığında siyasi idari olarak ibneliği hakim kılıp toplumu ibne yaptığında herkese sana ibnelik adına tecavüz ediyorum dediğini duygunuz mu?
  Hayır!
  Ama din adına sokağa çıkıp gücü eline alıp milletin kafasını din adına kesen asan iran Suriye de ışid Afganistan'da Taliban örneği çok.
  ibnele sokağa çıkıyorsa bireysel haklarını korumak için çıkıyor.
  Bu yobaz tayfası insanların bireysel haklarını yok etmek herkesi kendisi gibi yapmak için çıkıyor.
  ibneliği savunma değil, ibne olunduğundan da değil ama kişisel haklar için tabi ki ibneler alkışlanır bu yobazlar yuhalanır.

  Birazcık zekanızı kullanın, canınız acımaz.
  7 -6 ... thebiggraywolf
 10. 10.
  Bağ benim belletirim am benim dilletirim diye pankart açana sesiniz çıkmaz ama dimi
  (bkz: abazalık)
  (bkz: özgürlük)
  6 -7 ... mosinnagant