bugün

Sonra doktorları dövüyorlar. Şuna bak. Bu doktorların egosunu indirmek için bazen sopa atmak gerekiyor. Evet.
Doktor mu dedirten olaydır insan olamamış daha.
Orospu ya. Bu doktorlara su vermiceksin. insanlar saygı duydukça allahlaşıyo Köpekler.
aile terbiyesinden yoksun ahlaksızın olayı.
dayı da hemen girmiş oturmuş içeriye klima vardır kesin ondan girmiştir. doktor hanımkızcaazımız çok haklı. bence az bile konuşmuş. beylik tabancasıyla dayıyı bir söğüt ağacının dibine götürüp vurmalıydı.
yeni bir şey değil. beni bile azarlamaya çalışıyorlar oturdukları yerden ama karşılığını misliyle verince göt olup susuyorlar.
o da dingonun ahırı gibi odaya mı dalmış aq? kapı açıktı girdim ne demek harbiden? kadın da kapı açık diye girdiysen, gel benim evimede gir diyor)
sadece doktor değil genel olarak sağlık personellerinin(cazgır olanları kastediyorum hepsini değil) yaşlı insanları sürekli olarak aşağılayıp rencide ettiği için şaşırmadığım olay.
kansızlıktır.

sinirim bozuluyor. böyle lanet insanlar doktor olurken sırf lys-ygs gibi saçma bir sınav yüzünden doktorluk vasfını taşıyan insanlar olamıyor.
ki neler neler var.
kadavralardan organ çalıp yüklü miktar para karşılığında naklini yapan,
sırf fakir diye doğru düzgün ilgilenmeyen,
maddi geliri yüksek diye muayene sırasında hastayı öne çeken..

ben anlamıyorum.
vicdan, merhamet, görgü sahibi olmayan insanları(!) anlamıyorum.
ne olacağımız belli değilken yok yere, sırf konumumuz yüzünden kalp kırmayı anlamıyorum.

beddua etmek istemiyorum ama insanlara saygı göstermeyen herkesin cidden büyük acılar çekmesini istiyorum.
sadece ahirette değil, belli bir statüye sahip olduğu bu dünyada da.

edit: ya allahım izledikçe sinirlerim bozuluyor. kanım çekiliyor.
ulan orospu ya kaltak " saygısız sen benim odama giremezsin bir şey eksildiyse senden bilirim. " diyor amcık beyinli.
nefret ediyorum nefret ediyorum.
Anksiyete problemlerinin ve kişilik bozukluklarının önüne geçemeyen, etik kuralları nedir bilmeden mezun olan, bunları bırak vicdan sahibi bile olmayan doktordur. Anlamıyorum, ne var amca içeri geçip oturmuşsa. Yaşlı başlı adam senin muayenehanene ne yapacak sanki? Tek istediği erkenden muayene olmak evine gidip dinlenmek, senin de hemen hastalarına bakıp evine gitmen gibi. insanların bu kadar kötü oluşu zoruma gidiyor.
derhal meslekten men edilmesi gereken doktordur.
Sağlık personeli olarak doktorları bende sevmem. Hepsi dayaklık. Hele pratisyenler bir bok bildikleri yok.

Ama hemşireleri ve diğer sağlık çalışanlarını sevin sayın. Onlar doktorların götünü toplamaya çalışıyor.
Ayıp eden kişidir ben videoyu izlemedim ama hep hizmet sektöründe insanlar ile birebir muhatap olan mesleklerin psikojik olarak belli sürelerle denetlenmesini savundum

http://m.haberler.com/tv/...-bagirdi-8548027-videosu/
okumuş insanlar da psikopat sosyopat narsisist olabilir. vicdan ve empati duygusu gelişmemiş , öfke kontrolünü yapamıyor olabilir . statü tapıcı cahiller savunacaktır bu kadını ancak ya uyarı verilmesi ,ya adamdan toplum önünde özür diletilmesi ya da meslekten men edilmesi gerekir . merhamet gerektiren , insan ilişkilerinin yoğun olduğu bir meslekte böyle birinin çalıştırılması skandaldır . adam için çok üzüldüm belki cahilliğinden hata yaptı belki de yaşından ötürü zihinsel hastalıklar kafa karışıklıkları oldu ancak bu muameleyi,terbiyesizliği haketmedi .
belli ki odasında sakladığı şeyler var. Yoksa böyle bir duruma bu kadar öküzce tepki koymak, bilemedim hacı. Ego var işin işinde o kesin.
bunlar kendilerini ne bok sanıyorlar acaba ? çalışma saatleri ,şartları vs zor gibi muhabbetler yapmayın sağlık ocağında yoğunluk yok . adam bilememiş gelmiş oturmuş sen kimsin ulan kaç yaşında adamı azarlayacaksın . meslekten men edilse kuzu gibi olurlar ,özel hastanede olsaydı gelen hastanın kıçını yalardı şüphesiz.
Olayın kahramanı doktorumuz öğle yemeği dönüşünde odasında yaşlı hastaya rastlayınca kıyamet kopuyor; anladığımız kadarıyla doktorumuz oruç tutmuyormuş, ehli Müslim bir mümine olsaydı böyle bir şey yapmazdı.
(bkz: doktor egosu)

(bkz: devlet hastanesi)

sivilceli bir lise 1 öğrencisiyken bana beyefendi diye hitap eden özel hastane hemşirelerini ve doktorlarını hatırlatan olay.

ayrıca ekşi sözlükten başlık çalmak ne yaaaa

https://eksisozluk.com/od...doktor--5135179?a=popular
(bkz: izmir)
(bkz: doktor)
Şaşırtmamıştır.
Şaka şaka yine doktor düşmanları dökülmüş sokağa. Abicim insanlar meslek gruplarına göre mi insanlıktan nasip alıyorlar hemen genelleme hemen genelleme e yuh yani.
Ettiği yemin göstermelik doktor(!)dur.
Hasta psikolojisini anlamaktan yoksun egosundan gözü kararmış bu doktor müfettesi sen de bir gün yaşlanıcan, etme bulma dünyası; bil istedim.
Cümle içersinde izmir geçiyorsa pekte şaşılmayacak durum.
videosu malum ortamlara düşen durum.
biraz önce izledim. vatandaşla sürekli iç içe çalışan bir memur olarak diyeceğim şu ki, ben o doktorun ağzının orta yerine sıçayım. orospu. sonra da doktora şiddet yapılıyor diyorlar. benim babama öyle bağıracak o doktorun 7 sülalesini sikerim. kahpe karı.
Sen git senelerce oku sınavlara gir çık sonra doktor ol ama saygı denen kavramdan nasibini alama. Ne kadar üzücü bir durum. Denk gelse şöyle bir tanesi ağzının payını verir oturturum o koltuğuna da yok arkadaş gelmiyor ki. Mesleklerine saygım sonsuz ama bu insanları rencide hakkı vermez.
Tanım: Yaşlı amcaya sesini yükselten doktor.
Genelleme yapmak istemiyorum ama böyle olaylardan sonra doktorlar dayak yiyor güvenliğimiz yok diyor. müstehak efendim size. Müstehak.
Adamcağız kapıyı açık görmüş girmiş oturmuş. çok rahatsız olduysa kalbini kırmadan uygun bir dille gülümseyerek rahatsızlığını dile getirebilirdi. Ki buna bile gerek yok. insan böyle masum bir davranış karşısında niye bu kadar canavarlaşır anlayamıyorum. yaşlı yahu yaşlı. girmiş oturmuş içeride doktoru beklemek için belli ki.
Kapısındaki o çok güvendiği şu şu bölümü x adlı doktor yazılı tabelayı kafasına geçireceksin böylelerinin.

Her meslek yücedir. Belediye işçisinden öğretmenine, öğretmeninden, aşçısına mühendisine, kimyagerine, danışmanına ve tüm diğerleri, tüm meslekler yücedir. Doktorluk da yücedir fakat kademeleştirerek insanlara yukardan bakmayı, aşağılamayı kendine hak görmek hiçbir meslek grubuna sığmaz, insanlığa sığmadığı konusuna değinmiyorum bile.
Sonuçta herkes kendi mesleğince çalışıp parasını kazanıyor tek fark seçimler.
Okumuş ama insan olmayı bırak kıyısından bile geçememiş cahiller bu dünyanın en büyük tehlikesidir.