1. 1.
  çölde su aramak gibi olan olay. izmir'de bakire kıza zor rastlanır. çünkü, izmirli kızlar genelde vermiş oluyorlar.
  7 -20 ... nevilevile
 2. 2.
  haklı bir beyan.
  1 -1 ... kisma
 3. 3.
  Bitmedi bu izmire laf atma çabanız. izmirliyiz ailemiz annemiz kız kardeşimiz var. Sizde zerre haysiyet şeref kalmamış. Klavye başından bir şehrin bütün bayanlarını çok kolay bir şekilde yargılayabiliyorsunuz. Yazık çok yazık.
  13 -9 ... son60dakika
 4. 4.
  bakir erkek aramaktan daha kolay olur. zira bakir olan kadına bakire denir sadece. bakire kadın arayayım, çatır çutur şeyapayım diyen erkeklerin ikiyüzlülüğüdür.
  3 -1 ... agnostic
 5. 5.
  izmir de bakire kız aramak
  1 -4 ... zall bana hep abi der
 6. 6.
  izmir'e bu bakımdan laf atan bir yazarı iyi inceleyin, özellik bakımından bu erkeklerde şunlardan en az 2'si mevcuttur: Muhtemelen izmirli bir kız/kadın tarafından reddedilmiş ya da genel anlamda kadınlar tarafından reddedilen asosyal tercih edilmeyen bir erkektir. Sağ eliyle mutludur ya da mutlu rolü yapmaktadır. Çok yüksek ihtimal ise 23-24 yaşlarının altında ergen ve pis bir zihniyete sahip sokakta yürüyen kadına taciz etme potansiyeli taşıyan bir organizmadır. Yine büyük bir ihtimal ile cinsel sorunları-erken boşalma, ereksiyon, penis boyu takıntısı vb.- vardır.

  Bu insan görünümlere muhtemelen kulağına kadar her tarafından cinsel ilişkiye girmiş ama "benim ilkim sensüm askoom" diyen bakire bir kadın rastlayacak bu saflarımda yıllarca aldatılıp mutlu mesut yaşayacaklardır.
  4 -5 ... toksikoman
 7. 7.
  Aq kendi memleketinde bulmus da burda izmire bok atiyor kodumunun maymunu.
  5 -2 ... powerofnow
 8. 8.
  Büyük konușma, umarim bir oğlun olur ve izmirli kıza așık olur o Zaman bu yazdiklarini yutmak zorunda kalirsin.dunya küçük.
  2 ... alexdeberk
 9. 9.
  izmir de bakire kız aramak samanlıkta iğne aramak gibi birşeydir.
  2 -3 ... desifreleyici
 10. 11.
  samanlıkta iğne aramaya benzer...
  2 -3 ... sempatik degil ama yakisikli