bugün

helal olsun izmirlilere, medeniyet şehri olan, tahammül sınırını bir üst perdeye taşıyan, kendisi gibi düşünenler protesto edilince göçebe, göbeğini kaşıyan bidon kafalılar deyip ayarını veren izmirlilere helal olsun. bir fuar açılışınca bir bakanı protesto etmek, gerçekten onur(!)lu bir davranıştır. kutluyorum kendilerini.
yalnızca kendilerinin protesto etme hakkı olduğunu sanan akplilerin anlayamayacağı eylem.

yapraklarını yerken kıtır kıtır, sapına gelince meee.
bu tür şeylerin gerekmediğini gösteren durum. ne yani yaptılar da boyları mı uzadı. ne kadar nefret de etsem akp'den bunun yapılmasını da hiçbir zaman desteklemem.
yanlış değil, doğru öğretmenin olsun evladım der büyükler. ak partililer protesto edince biz alkışlamıyoruz, onlara da onurlu davranın diyoruz. ama siz bilmezsiniz, siz nereden bileceksiniz kafasını kumdan çıkarmayan yaprak değil de sapını yiyip meee diye bağıranlar.
aziz kocaoğlunun yaptığı konuşma öncesi bütün protestolar için özür dileyerek tavan yaptığı hadise.

not: aziz bey rakibinizde olsa bu hareketi yaptığınız için bu çirkin siyaset ortamında bu beyfendiliği gösterdiğiniz için minnettarız.

edit : ulan iyi niyetimiz bile eksileniyor ne kadar bölücü şerefsiz varmış huzur istemeyen.
siyasi bir tutumdur. ancak belediye başkanının tavrı ülkemizdeki birçok siyasetçiye örnek olacak bir davranış olmuştur. bir siyaseti değilde ev sahipliğini dolayısıyla fuarı temsil eden tavrını yürekten alkışlıyorum.
belediye başkanı laf ebeliği yapacağına izmir e bir şeyler katsın artık.
izmir hala aynı izmir ama oylar hep aynı partiye.
lan neden sol bir partiye verilmez ki oylar?
neden hep çivi çakmayan chp...
dönüp dolaşıp izmiri vuracak olan protesto olacaktır. istanbul bursa izmir otoyolu akp kalelerinden biri olan bursadan başlarsa, ki muhtemelen öyle olacak, bursa 5-10 sene içerisinde yükünü tutup sanayi alanında fark attığı izmire her alanda fark atıp 3. büyük şehir ünvanını elde edecektir.
gereksizdir, yakışmamıştır izmire..izmiri vurma olayına gelirsek, zaten vurulmaktadır..
protestonun videosu
zaten pek bir işe yaramayan aziz kocaoğlunun binlerce kez özür dileyerek izmirlileri utandırmasıyla kendisinden nefret etmemizi sağlayan protestodur.
çok ayıptır. derhal recm edilmelidirler.