1. 1.
  izmirde yaşarken aşık olmaktır.

  izmir'de aşık olmak; suya yazı yazmak gibidir. belki imkansızdır ama her insanın suyu gordügünde yapmak istemesi gibidir, izmirde aşık olmak. havasından mıdır? suyundan mıdır? yoksa kızlarından mıdır? bilinmez.
  kesinkle farklıdır. her insanın hayalidir. hayali olmayanların da o duyguyu bilmedigi icin veya anlayamadıgı icin hayal etmemesidir.

  izmir'de aşık olmak; serbestce öpüşmektir, utanmamaktır, denize girmektir, su içmektir. bir zorunluluktur. hayatın zevkini cıkarmaktır. her bireyin hayalidir ve gerceklestirelebilecek bir hayaldir.

  izmir'de aşık olmak; insanın özel olduğunu hissetmesidir. insanın ruhunun bedeninden ayrılmasına eşdir. futbol oynarken gol atmaktır. susadıgınızda su içmektir izmir'de aşık olmak.

  izmir'de aşık olmak; nirvanadır, hayatını düsünmemektir, can olmaktır, yek vucut olup birlikte acıkmak birlikte susamaktır. bir zorunluluktur izmir'de aşk.

  izmir'de aşık olmak; yasaktır, yasaklara göğüs germektir, çimlerde koşmaktır izmir'de aşık olmak. baskasının agacından meyve koparmaktır, adrenalindir, heyecandır umuttur, izmir'de aşık olmak.

  izmir'de aşık olmak; hayal etmektir ve unutmayın insanlar hayal ettikce yasarlar...
  2 ... damdaki deli
 2. 2.
  moskova'da aşk yaşamak kadar anlamlı değildir. vakit kaybıdır.
  -1 ... modern dunyanin shakespeare i
 3. 3.
  çok da kolay olmayan eylemdir. aşık olmak için önce güvenmek ve aitlik duyguları gerekli. bunu başaramadım henüz. belki de benim kazmalığımdır.
  ... franken und ein stein