1. 1.
    üzmüştür. bu hayvanları besleyende tedarik edende suçlu kapsamına alınmalı. gidin golden, cocker, sibirya, süs köpeği falan besleyin buldog nedir lan.

--spoiler--
    izmir de beslenmesi yasan olan buldog cinsi köpek çiçekçiye saldırınca yardıma gelen ambulanstaki doktoru da ısırdı. polis vurduğu halde sakinleşmeyen it sahibi gelince bırakmış.
    --spoiler--

izmir de çiçekçiye ve doktora saldıran köpek

http://www.sondakika.com/...in-kursunu-bile-10715841/
    8 -2 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    türk basınından sıkça gördüğümüz üzere yine bir cahillik örneği sergilemişler. türkiye'de beslemesi ve bakımı yasak olan sadece amerikan bulldog'dur. diğer bulldog cinslerinin bakımı ve beslemesi konusunda herhangi bir yasak konmamıştır. haberde yer alan görsellerdeki köpek ise amerikan bulldog değildir. saygılar.
    -14 ... ecinni
  3. 3.
    memati sustur şu iti.
    4 ... eddie cabot
  4. 4.
    köpeklerin genetiğiyle oynayanların sonunu da yine köpekler getirecektir.
    3 ... monk of monkmountain
  5. 5.
    şu itleri bu yüzden sevmiyorum işte. hatta aynı cins itten bir tanesini de profil fotoğrafımda taşıyorum ne yazık ki.
    2 ... tacettin limoncuoglu
  6. 6.
    Taci degil mi o yoksa sadece ben mi benzettim. Uzen hadisedir ama sonucta o hayvan biz insaniz, o bizi isirdi diye bizde gidip tekme atacak degiliz. Bizi insan yapan fark bu.
    5 ... naturalfrequency
  7. 7.
    hiç bir canlı insandan üstün değildir ama köpekte "kuduz" değilse ve daha önceden birileri tarafından dövülüp şiddete yönlendirilmediyse sebepsiz yere, hırlamadan, havlamadan, uyarmadan saldırmaz.

siz birde ülkemizdeki kaldırımda uyuyan köpeğe durduk yere tekme atan 2 ayaklıları görün. birde onların sokakta yürüyen kadınlara kafa atanları var..

bence bu konuda polisin kurşununu onlara saklaması gerek!!!
    2 -1 ... fortuna favet fortibus
  8. 8.
    Köpek fazla hoşlanmamış demek tiplerinden ki saldırmış .
    2 ... sagliksizsaglikci
  9. 9.
    o köpeğin durduk yere saldırmadığı olaydır. " talihsiz kadının yanında sakin bir şekilde duran köpek ambulanstaki görevli sağlık personeline de saldırmaya başladı." kadını ısırıyor sonrasında sakince duruyor ne kadar ilginç. olay tamamen bizim milletin hoşt it diyerek birşeyler atarak ya da atar gibi yaparak köpeği tahrik etmesidir. aynı şekilde ambulanstan inen görevli de kesin aynı harekette bulundu. Isıran köpek sakince durur mu? ayrıca köpeği vurmak nedir 5 metrelik hayvan mı bu yoksa aslan falan mı? o ambulanstaki kanda köpeğin kanı. köpeğe yazık sahibine de üzüldüm.
    7 -1 ... kiyoshi yoshi
  10. 10.
    Kopekler hisli hayvanlardir kimin art niyet tasidigini hisseder okadar kalabalik arasindan bitek ona saldirirlar. Bu yasima geldim okadar barinaklara gider kafeslerin icine girerim sokakta gece 03:00 da tek basima yurur okadar kopekle karsilasirim hicbiri saldirmadi nedense. Hatta gittigim bir bolgede kopek arar gozum 2 ayakli essogleseklerden korunmak icin. Kopekler zannedildigi kadar saldirgan olsaydi bukadar hayvana taciz tecavuz ve iskence yapilamazdi keske saldirgan olsalardi yani.
    2 -2 ... cileksultan