1. 31.
    Gerçekten çav bella ya da herhangi bir şarkı çalınmasını, yapılan terbiyesizlikleri bu kadar kafanıza taktığınızı bilmiyordum.

Peki, Ağrı’da camiden dombra çalınarak Akp destekçiliği yapıldığında nerdeydiniz?

Bırakın tutuklanmaları, bir soruşturma bile açılmamıştı.

Ah siyasal islamcılar, ülkemizin üzümlü kekleri. Size her şey mübah değil mi ?
    5 -3 ... firdevsyoreoglu
  2. 32.
    görüyorum ki sözlüğün çoğunluğunu içten içe sevindirmiş. ezan susup camiler tekrar ahıra çevirilse zil takıp oynayacak kanı bozuk itler var. ezan gibi ulu bir çağrıya el uzatanlar, soyunuz kurusun! ezan bu milletin bağımsızlık sembolü. ha türk bayrağını ateşe vermişsin ha da minarelerden şarkı açmışsın. aynı şey.
    3 -4 ... soguk iklim adami
  3. 33.
    Merkezi sistem bok gibi zaten sike sike her imam çıksın okusun bana kalsa minareye çıkmayanı kovarım amk minareden okusunlar ezanı.

iyice yatmaya alıştılar yakında evden namaz kıldıracaklar.
    1 -1 ... karton toplayan cocuk
  4. 34.
    (bkz: camide dombra çalan zihniyet/#43378196)'in yeni oyunudur.

Lan elinizden geleni ardınıza koymayın... Düşüşünüz kaçınılmaz.
    2 -2 ... rumeli71
  5. 35.
    (bkz: tam ekonomi konuşulacakken araya reklam girmesi).
    Reiz gene din vatan bayrak edebiyatıni yapti bu sayede.
    Cool story.
    2 -1 ... atlant isten gelenadam
  6. 36.
    bu gündemi ilerletmemek için aynısını(dobra çalın) konyada yapın.
    bu picleri kendi yöntemleriyle vurmak lazım.
    1 -1 ... likurgus
  7. 37.
    inşallah artar bu frekans müdahaleleri.

Böylece merkezi ezan sapıklığından kurtuluruz.

La ilahe illallah derken müezzin, frekansa müdahale edip LA kısmını duyulmaz yapıyor insana tapınanlar.

4 kez Allahuekber deneceğine eksik çıkyor ...

ezanımızı bozuyor merkezi ezan okumaları
    3 ... sertoksoz
  8. 38.
    Bunu yapanlar şahsi fikrimce vatan hainidir.

Ülkede salgın hastalıklar, ekonomik belalar say say bitmez. Sen de kalk milletin değerlerini istismar et, halkı tahrik et.

Bu kişiler bölücüden farksız.
    3 -2 ... keyf kahyasi
  9. 39.
    Kamuoyunda algı çok iyi yine.
    3 ... girabic peter
  10. 40.
    keşke caminin girişine de jukebox koysalarmış. herkes camiye bağış olarak 1 tl atıp istediği şarkıyı çaldırsın. 5 tl ye de bombala özelliği...

edit: cami 5 senelik bağış cirosunu ramazan boyunca çıkarırdı yemin ediyorum. bi de iki minare arasına mavi ledlerle spectrum analyzer... allaah...
    1 -1 ... indigo knight