bugün

ilerde böyle bir şey olursa anında tc yi çomarlara bırakıp bu ülkenin vatamdaşlığına geçeceğim.
Acilen kurulması gereken Ege devleti.izmir’e laf atıp tatile giden orospu çocuklarını buraya vizesiz almamak lazım.
(bkz: Yozgat)
(bkz: Çankırı)
(bkz: Konya)
(bkz: Çorum)

hedefimiz izmir cumhuriyeti olmamalı.

hedefimiz izmir mentalitesiyle hareket eden bir türkiye cumhuriyeti olmalı.
kaf kaf diyorum.
şampiyonlar ligi çekişmesinin göztepe ile karşıyaka arasında olacağı, altay'ın uefagediklisi olacağı ülke.
bu fikirden ümitvar olan şerefsizlere ithafen; bu vatan bir kaldı, bir kalacak! bölmeyi deneyin de aldıralım boyunuzun ölçüsünü!
Eyalet sistemi geliyor zaten milli birlik bütünlük bitti artık.
Kaşar solcu tayfa kısaca lut kavminin başkenti .
izmir i ekonomik açıdan(hinterlant bölgesi) bitirecek fakat siyasal ve toplumsal açıdan daha da iyi mertebelere ulaştıracak gerçekleşme ihtimali çok düşük oluşum.
Bayragimizda boyoz ve yumurta olacaktir.
izmir'de ak parti oyları %50'yi geçmek üzere bazıları da hala hayallerde yaşıyor.
chp gelir akla. tabi konuyla bir alakası yoktur.
laiklere hiç bir zaman yar etmeyeceğimiz şehrimiz hakkında yapılan iğrenç planlardır.

ne diyarbakır daki pkk lı kafirler, ne de izmirdeki laik kafirler amaçlarına ulaşamayacak, bu vatanı bölemeyecekler.

bu mübarek millet şimdiye kadar bu kafirlerle çok savaştı, daha da çok savaşır allah'In izniyle.
altına yazılan entry lerden fazla ciddiye alındığını düşündüğüm başlık. ciddiye alanların yaşlarını merak ediyorum.
günümüz izmirlilerinin tarih boyunca her zaman önemli olmuş bu şehirde hiç bir olumlu şey kurmayı becerememeleri sonucu yaşadıkları komplexin sonucu..
bkz: güzel olan izmir, siz de bi numara yok!
vay be ne güzel iş. biz ne b.k yicez o zaman. biz de bağımsızlığımızı ilan edelim
(bkz: hatay cumhuriyeti). böyle saçma sapan bir düşünce olmaz arkadaş. her kafasına esen cumhuriyet kuracaksa işimiz var. tamam katılıyorum akp nin şeriatçı düzenine bende karşıyım, bende yeter ulan artık diyenlerdenim amaaaa... birlik beraberlik zamanıdır. sen kendine cumhuriyet kur, ben kendime cumhuriyet kuruyum ee peki nerde atatürkümüzün kurduğu türkiye cumhuriyeti?
Yok daha neler. Önüne gelen il bağımsızlığını ilan etmeye kalkarsa vay halimize. Evet o zaman Kürt sorunumuz olmaz, ama Yunan sorunumuz olur.Böyle böyle parçalanır yok oluruz.
Ütopik.
(bkz: semih cumhuriyeti)
ideal tam bağımsız bir cumhuriyet değil 89 kere 1 kere bile ab ye girmeyi kabul etmez. bundan mütevellit izmir cumhuriyeti izmirin karakteristiğine yakışacak bir cumhuriyet değildir.
izmir'i kurtarılmış bölge yapacak bir gelişme olur.
izmir'i et beyinlilerden temizleyecekse olmalı böyle bir şey. en azından izmir'e girişler vize ile olmalı.

(bkz: no pasaran)
yozlara karşı kurulacağı düşünülen, fakat hepsinden yoz olacak gereksiz cumhuriyet. ulan pkk bitti şimdi izmir mi?
izmirlilerin gönüllerinde kurulu ebedi cumhuriyet.