bugün

Bir çağrı.

Evet istanbul, Ankara, Bursa, Balıkesir Büyükşehir belediyesi başkanları görevden alınmışken ortalığı bokun götürdüğü izmir’in Belediye başkanı neden hala görevde.? Anlamak zor, bu gazla o’nuda aradan çıkartın yahu.
izmir belediye başkanını halk seçip halk görevden alacağı için imkansız olan şey. izmir'de halkın tercihlerine saygı vardır.
Açıkçası seçim zamanında evlere giderek, şampanya şarap dağıtan bir kişiden kimse bunu istemez. Çünkü onlarda şarapla rakıyla uyutuyor. Hele kordan boyu... cahiliye devri gibi.

Dolayısıyla adam iki bira partisi verir tamam.
ege denizinde deprem olup izmirde 17 çürük binanın yıkılması rezaleti dolayısıyla hesap vermelidir.

denetimsizlik, görevsizlik, liyakatsizlik...

izmir belediye başkanı, onuruyla istifa etmezse görevden alınmalıdır!

yıkılan, çöken çürük binalarda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza allah rahmet eylesin, yakınlarına allah sabır versin. yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.
artık çaça dansını bıraksın izmir halkının işleriyle ilgilensin yaralarını sarsın durumudur. yazık..
gerekçe: 17 binanın yıkılması.

siz güne başlarken beyninizi komidinin üstüne koyuyorsunuz herhalde.

aynı deprem ankara'da olsaydı ankara'nın yarısı yıkılmıştı. bir ankaralı olarak söylüyorum bunu.

izmir daha eski olmasına rağmen daha kötü bir felaket olmaması bir artı lan aslında.

işiniz gücünüz siyaset. al birini vur ötekine. alayı salak lan bunların.
trölluk değil bu gözünüzü açın!

deprem izmir'de olmadı, şimdi uzmanlar anlatıyor fay hattı izmir'e uzak, bu depremin izmirle alakası yok ama 17 çürük bina çöktü.

ege denizinde olan deprem, rezilliğe, kepazeliğe bakın.

bunların denetimi niye yapılmamış, niye boşaltılmamış, kentsel dönüşüm yapılmamış.

yazık giden canlara yazıkkk..
Herif deprem izmire uzak dedi lan uzakta madem sığacığı niye tsunami aldı sığacık izmirin kalbi konak a sadece 55 km. Ulan Eskişehir deki yeğen bile aradı burda biz bile sallandık diye bu afeti bu kadarla atlattıysak toplum olarak gerçekten bişeyler düzelmiş gözüyle bakıyorum ben..
evet uzak izmir'e uzak...

deprem yunanistan'ın sisam adasında.

depremin merkez üssü izmir'e 70km uzaklıkta ege denizindeki yunanistan'a ait sisam adası. sisam'da yıkılan bina yok izmirde 20 bina çöküyor, ne iş?

böyle belediyeye ne diyeyim ben.
Neden depremi o mu yapmış. Hemen alalım görevden.
Bizi deprem değil de fanatiklik öldürüyor. 2020deyiz ama beyinsizlik hala can alıyor.

Belediye başkanı istifa etmeli mi?

Kardeşim on yıllardır CHP hüküm sürüyor bu şehirde.

Ya istanbul? Çeyrek asırdan fazla AKP ve selefi zihniyeti.

Bundan ne çıkarmalıyız?

Sağı solu yok kardeşim. Kim gelirse tepemize biniyor. Ha CHP ha AKP ha sağ ha sol.

Biri yanlış yaptığında diğer cenah hopluyor. Diğeri yanlış yaptığında bunlar...

Bu, sadece beyinsizlerin kapıldığı Bir kısırlıktır.

Biz layık olduğumuz şekilde yönetiliyoruz.

izmir depremine ağlıyorum ama müteahhit amcam çimentodan çalıyor.

Liyakat diye götümü yırtıyorum ama koşturduğum belediye başkanı kuzenimi işe almazsa isyan ediyorum.

Hanımlar beyler hak ettiğimiz şekilde yönetiliyoruz.

Ölmeye devam.
Fikirleri kes...bu kadar gerizekalılıkla aynı ortamda bulunmak için acaba ne günah işledik...
aktrol yine yanlış yerden salladı...

denetimsizlik demiş de, bina denetleme işi çevre ve şehircilik bakanlığına ait. haklı tabii, artık bu bakanlıkların akp'den kurtarılması lazım. yine denetimsizlik ve yine can kaybı. akp yüzünden ölenler git gide artıyor...

detayları için akp'nin 21 haziran 2019 günü resmi gazetede yayınlanan yasa değişimine bakabilirsiniz. kentsel dönüşümü tek elde tutmak için bu işi bizzat bakanlığın görevlendirdiği insanlara veriyorlardı...

yine bok atmaya çalıştınız ama yemedi. herkesi kendiniz gibi sandığınız için...