bugün

izmir alsancakta düzenlenecek zirvedir.yazarlar bu zirvede tanışacak , kaynaşacak ve kendilerini tanıcak. herhangi bir hava değişimi olmazsa iptal edilmeyecektir. yazarlar bu zirvede kaynaşmak için futbol veya şişe çevirmece oynuyacaklar sonra starbucks ta kahve falan içilir ve dağılınır.

tarih: 23.10.2010
saat: 17:30

buluşma yeri : alsancak iskele

not:kıbrıs şehitleri , çimler vs

edit: starbucks ı örnek verdim zaten zirvede nereye gideceğimizi kararlaştırırız.
starbucks'a gidileceği için gelmek istemediğim zirve.onun yerine gidip balık yesek ya la.beni bozuyor starbuks mtarfucks.
futboldan hoşlanmayanlar ve futbol oynamayı bilmeyen yazarlar o arada ne yapacak diye merak ettiğim zirvedir. gerçi falcı teyzeler ne güne duruyor dimi*.
bayan yazarlarımız katırlısa eğer , ortam daha farklı olur şişe cevirmece oynanır. çimlerde oturulur bira alınır ve ismail yk nin facebook şarkısının gençlere verdiği zarar konuşulur * sonrası mühim değil home coming.
skype uzerinden telekonferansla katilmayi dusundugum zirve. debelenmeyi de kamerayi yukari asagi sallayarak yapmayi dusunuyorum. *
gelirdim ama sözlüğe yeni katıldım azcık gizli takılayım derim ben. bilmiyorum ne kadar doğru. tabi bu benim fikrim.
iyi güzel de alsancak'ın neresinde?
o tarihte alsancakta olacağım ve de zirveye katılamayacağım gerçeği. *
vidne voska bu etkinliğe katılacaktır.
izmirde zirve mi oluyomuşş olurmuymuş hiç şahit olmadığım güzel olmasını dilediğim belki uğrıyacağım zirve.
aslında tam ismi " izmir alsancak ta hem kaynatıp hem debeleniyoruz zirvesi " olucaktı *
millet üç gün sonra buluşacağız ama bir netlik göremedim hala. nerede? ne zaman?
netlik kazanmıştır zaten zirveboxtan bakınız ve katılınız.
bence kpss'nin seneye formspring'de yapılıp yapılmamasının gerekliliğini de tartışmalıyız.
ya tüküreyim böyle işe diyorum. aylardır burdayım, şehirde olmadığım tek hafta sonu. cünub olmuşum iyice ağlayanım yok.

herkesin çok eğleneceği, gidemeyenlerin çatım çatım çatlayacağı zirvedir.
Yarın saat 17:30 da isklenin önünde buluşacağımız zirve. neden mi iskele çünkü sevinç in nerde olduğunu unuttum keh keh .
yarın ola hayır ola zirvesidir.şimdiden herkese iyi eğlenceler.
çok eğlendiğim zirvedir. ben ve biram çok eğlendik açıkcası.**