bugün

(bkz: eat pray love)
Prensibimdir, bir filmi her ne kadar sevmesem de, sonuna kadar izlerim. Bu prensibimi çiğneme sayım bir elin parmaklarını geçmez. Yukarıdaki film de bunlardan biridir işte. Uzak durun.
never back down. vallahi hiç sevemedim.
Eddie Murphy ve Robert de niro nun oynadığı "show time"

Afiş ve oyunculardan dolayı iyi filmdir diye düşünüp feci sıkıldığım salakça bir filmdir.
recep ivedik' li filmlerin hepsi.
''çalgı çengi 2'' o kadar kötüydü ki filmin 30-35. dakikalarında izlemeyi bıraktım, hala da izlemedim. ilk filmin yanından bile geçmemişlerdi yemek olsa gıda zehirlenmesinden hastaneye giderdim, o derece berbat bir filmdi.
Siccin.
Kil Bill. Çeki çen filmleri daha güzel.
Iyi şanslar chuck

Şiddetle tavsiye etmiyorum daha rezil iğrenç mide bulandırıcı bir şey seyretmedim bu gerizekalı filmide gerizekalının teki zorla izletmişti kadınlığını okşuyormusta. Pehh.bak yine midem bulandı.
izlediğim pembe dizilerin hepsi. ülkenin yaşlı kesimi hep bu tür dizileri izler.
Mehmet ali erbille yolanthe cabaunun oynadığı bi film vardı daha kötüsünü izlemiş olma ihtimalim yok.
Edit:polis akademisi alaturka filmin ismi.
Dünyanın Durduğu Gün. ya da orijinal ismiyle The Day the Earth Stood Still .

Keanu Reeves'in başrol oynadığı affedersiniz ama yarrrak gibi bir filmdi.

imax'te izlemiştim. o kadar para verdiğim filmde uyuyakalmıştım. hatta filmi ankamall'de izlemiştim. sene 2008 falan
Düğün dernek 2
Mumya firarda.
Kötü film izlemem. (Abi ben çok seçiciyimdir yav)
insan kırkayak.
Kötü filmler Hatırlanmaz ki. Bir iki japon korku filmi var. Korkuyla zerre alakası yoktu. Umursayıp isimlerini hafızama yerleştirmedim. Bok gibiydi.
(bkz: i origins)

Hint kökenli reenkarnasyon inancını sözde bilimle ispatlamaya çalışmışlar. O kadar saçmaydı ki. Filmin sonunda afakanlar bastı beni. izlemeyin, izletmeyin.
Cameron Crowe'un yönettiği Aloha. Bradley Cooper, Emma Stone, Rachel McAdams, Bill Murray gibi bir kadroyla nasıl böyle rezil film çekilir aklım almıyor. Bir film düşünün ve o film de hiçbir şey olmuyor.
Türk uyarlaması saçmalık filmler.

Yav he he . modunda izliyorum.
Kapalak kızı’na bu alanda çok, çok farklı bir yer ayırmak isterim.. o kadar berbat bir filmdi ve bu filmi izlediğimiz gece o kadar eğlenmiştik ki, sanırım hala birlikte bu kadar gülebildiğimizi fark edip altı ay daha görüşmüştük, vakti zamanında..

Birlikte değil de, aynı şeylere…
Sylvester Stallone'nin COPLAND filminde çok sıkılmıştım.
güncel Önemli Başlıklar