bugün

The lone survivor.
Ya bir de bu film için bayağı övgülerde bulunmuşlar, ödülü var mı bilmiyorum şimdi. Ama 3 saat boyunca doğru dürüst aksiyon bile olmadan 4-5 askerin kaçışını izlettiler. Şimdi bir şey olur, şimdi bir şey olacak derken film bitti. Bayağı kötü film.
Stuck in Love, hoş film özellikle film müzikleri

"Elliot Smith - Between The Bars"
(bkz: the village)

Geril geril bi silkim olmuyor.
The Human Centipede.
The Goodfather.

Sanat filmi değil. Hiç bir derinliği yok. Daha sıkıcı olduğunu düşündüğüm daha durağan epey film izledim ama en azından sonrasında aklıma gelip bende bir derinlik oluştururdu. Ancak bu filmi izledim izleyeli hala bir etki yapmadı.
Hiçbir zaman bir marwel filmi olmayacaktır.
Shaft.
The.Highwaymen
Escape.Room.
Glass.
Close.
shaft.

son zamanlarda izlediğim en saçma film. yazık günah vaktinize.
godfather.

baba filmi. hayatimda daha sacma ve uzun bir film gormedim. 1 saatten sonra film sıktı. konusu yok birsey yok. baba 15. dakkada vuruluyor ve filme 1.30 saat sonra donuyor. bumuydu lan dunyanin en cok imdb puanli filmi.?

dunya zevksizilerle dolu.
hayret hiç kimse yazmamış.
recep ivedik serisidir efendim. yapamayın bu sosyal intiharı kendinize.
Dabbe ve türevi filmler.
Cinler cinler diye diye bi konu bok oldu.
Sağ salim, cakallarla dans, recep ivedik izlemeyin, izleyenden uzak durun.
glass.

son zamanlarda izlediğim ve izlemeyi düşünen varsa izlemeyin diyeceğim bu aralar tek film. çok kötüydü çok.
Once Upon a time in Hollywood.
dünyalı filminin ikincisini çekmişler, odur. eğer üçüncüyü çekerlerse o da bu listeye girecektir.
the crow.

lanetli film jeneriğin girişinde '' for eliza and brandon '' diyor işte film böyle olur sonra jane siberry abla bir şarkı patlatıyor sonra leyla oluyosun içiyosun sürekli.
dark knight serisini izleyebilirsiniz.
Chill birşeyler istiyorsanız maleficent serisine bir göz atın derim.

Eğer aksiyon istiyorsanız polar ve bright izleyebilirsiniz

Psikolojik bir film istiyorsanız klinik ve stephan kingden oyun filmini izleyin derim.
Yeni nesil Türk komedi filmleridir. Aslına bakılırsa bence komik Bi milletiz ama saçma insanları ünlü yapmaktan ötürü bu tarz filmler üretiyoruz.
işbu entry Ali Atay'ın Ölümlü Dünya adlı filmini kapsamamaktadır.
(bkz: intouchables)
Lucy- luc besson artik film yapmasin dedirtmistir.
kesinlikle cat diyorum. Kendisi en kötü film ödülünü almıştır. Ben hayatımda böyle bir görsel efekt görmedim, resmen gözlerim kanadı
COPLAND filmini izlememenizi tavsiye ederim.
güncel Önemli Başlıklar