bugün

bir bireyin, izlemediği ve takip etmediği için gurur duyduğu dizilerdir.
(bkz: kavak yelleri)
(bkz: kurtlar vadisi)
köye yeni anket gelmiş hadi dolduralım.
(bkz: lost)
(bkz: küçük sırlar)
adamım lan. herkesin izlediği dizileri ben izlemiyorum. hayır kariyer yapamadım. aileme evlat, sevdiğime yar olamadım. ama siktiret, dizi izlemiyorum olm ben. gurur duydum.....
(bkz: avrupa yakası)
(bkz: arka sıradakiler)
(bkz: selena)
(bkz: aşk-ı memnu)
vb.
(bkz: yaprak dökümü)
(bkz: adanalı)
(bkz: lost) çok uzun be abi.
şuan piyasada olan tüm dizilerdir.
ne var ki o kadar yayılmış ki bu kültür; evde, işte, minibüste, otobüste, gazetelerde artık hep bunlar var.
izlemesen bile bihaberim diyemiyorsun arkadaş, yeter artık ya.
(bkz: papatyam)
(bkz: küçük kadınlar)
(bkz: arka sokaklar)
(bkz: yaprak dökümü)
(bkz: unutulmaz)
(bkz: melekler korusun)
(bkz: akasya durağı)
(bkz: aşkı memnu)
kesinlikle aşk-ı memnu.
dizi izlemek veya izlememek ile neyin gururunu ya da utancını duyacağım pek çözemedim.
bir diziyi izlemediğim için kendimle gurur duyduğum olmamıştır. çünkü, izlemediğim bir dizi için herhangi bir duyguya ya da düşünceye kapılmam mümkün değildir zaten.
herhangi bir diziyi izlediğim içinde kendimle hiçbir zaman gurur duymadım. diziyi ya beğenmişimdir ya da beğenmemişimdir. olay bundan ibaret. neyin gururunu duyacağım allah aşkına.
(bkz: prison break)
1 bölüm bile izlemedim. çok baskı yedim etrafımdan. yılmadım. kendimle gurur duyuyorum.
(bkz: kurtlar vadisi) çok dışlandım ama bir kere bile izlemedim
türk malı.
popüler olan bütün diziler. sürü psikolojisine sahip değilim sanırım.
(bkz: küçük sırlar)
(bkz: kavak yelleri)
(bkz: Lost)
(bkz: Grey s Anatomy)
tanım: izlense de izlenmese de bir kayıp yaratmayacak dizileri izlememekle gurur duymak.**

edit: sözlükte lostçu ayaklanması yakındır bence. izlemedim gururluyum, oh olsun.
(bkz: bez bebek)
(bkz: adanalı)
(bkz: selena)
şimdiye kadar görülen girilerde genelde çok popüler olan dizilerin izlenmediğini ve bununla gurur duyulduğunu görüyoruz, sen izlemiyorsun ben izlemiyorum kim artırıyor oğlum bu dizilerinin reytinglerini.
güncel Önemli Başlıklar