bugün

(bkz: nobrain dedeler)
(bkz: unborn)
tek tesellim "cambi artık uyanmak istiyor" .
büyük hayallerle ve zevkle izlenmeye başlanan ama hiç de umulduğu gibi olmayan filmlerdir.

(bkz: the shining)
(bkz: may)

filmin özeti; "biz ettik, siz etmeyin, izlemeyin." niteliğinde bir mesaj taşısa da izledim.

özet: "hayata uyum sağlayamayan ve hiç arkadaşı olmayan may, bir türlü bulamadığı ideal arkadaşını yaratmak için eski arkadaşlarının en iyi parçalarını birleştirmeye karar verir."

sonuç: mide bulantısı ve may karakterine yağdırılan yaratıcı küfürler.
(bkz: faust)
sonuna kadar izlediğim için üzüldüm.
(bkz: the big lebowski/#18868074)
(bkz: i m so excited)

almodovar ustanın nazar boncuğu
Aşk sana benzer.
(bkz: sihirbazlık okulunda bir türk)

iğrenç lanet esprinin gramı olmayan güldürmezken öldüren bir film. konusu güzel , iyi espriler çıkmıştır diye arkadaşlarımı ardıma katıp gittim. nerden bilebilirdim ki...
jobs filmiydi. steve jobs un hayatı diye heyecanla indirip izlediğim film meğersem adamın sadece apple'ın başına 2. geçişine kadar olan kısmı konu alıyormuş. yine fena değildi ama tüm hayatı olsaydı daha fazla feyz alırıdm.
(bkz: the signal)
(bkz: fakat müzeyyen bu derin bir tutku)

erdal beşikçioğlu'nun oynadığı en kötü filmdir bence. yanındaki kadın oyuncunun rol yeteneği 0. ayrıca liseli ergen gibi acı çekmek erdal beşikçioğlu'na hiç yakışmamış. tür ve hikaye açısından tartışılır bir film. ama oyuncular... sana puanım 0 kanka.
(bkz: dabbe bir cin vakası)
1997'den gelsin: anaconda. Aradan 18 yıl geçti hala o gün o filme verdiğim verdiğim paranın acısı geçmedi.
Recep ivedik.
(bkz: Prometheus) seveni vardır, tamam eyvallah ama beğenmediğim filmler arasında.
kırakula vampir muğla'da fragmanı izleyin anlarsınız arkadaşlar https://youtu.be/9i8D28ofMTY
Hangi birini yazayım. Elimi nereye atsam hüsran.
fifty shades of grey yani grinin 50 tonu ilk filmi bu sene çıktı 2 film daha çıkacak heralde.
grinin elli tonu.
iron sky. fragmanını ilk izlediğimde biraz daşşaklı birşeye benziyordu ama gri içlikten yapılmış incecik astronot giysisi mi olur.*
star wars küçük bir çoçuk iken tv de bahsedildiği zaman bazı sahneler de gösterilirdi ve ben bunun öyle etkisinde kalmıştım ki yıllarca bu filmin nasıl olduğunu hayal ederek büyüdüm yıllar geçti lise yıllarına geldik vcd cihazları ucuzladı ve her eve girer oldu. star warsın da yeni filmi vizyona gireli baya olmuştu vcd satan işportada filmi gördüğümde nasıl da heycanlanmıştım hemen aldım akşam takıp izlemek için ve film oynamaya başladı. ama bir tuhaflık vardı her geçen dakika yaşadığım hayal kırıklığı katlanarak artıyordu. saçma sapan gereksiz espiriler ciddiyetten uzak sahneler vs... kalan diğer beş bölümü de izledim ve kanaatim değişmedi star wars saçma sapan boş beleş bir film o kadar hasılat yapması ve hayran kitlesinin olması beni hala hayrete düşürür.
azazil.
Karışık kaset-konu Bütünlüğü yoktu.evim sensin diyaloga varana kadar taklit.aşk sana benzer hiç beğenmedim.
tepenin gözleri laaağn. midem bulandı bak arefe arefe.