bugün

yaptığı hatanın farkındadır. bunu kapatmaya çabalamaktadır.
farklı olmaya çalışan insandır. ama öyle değildir, herkes popüler dizi diye çamur atar durur ama herkes bilir gelmiş geçmiş en güzel dizilerden olduğunu. izlediğim için pişman değilim hatta keşke yine olsa yine izlesek.
kanuninin şahitleri var..
Dengesiz bir insandır.
havalı olmaya çalışan amele insandır.
Kompleksli, güvensiz ve ortamlarda Aşk-ı Memnu muhabbeti geçince üzerine balıklama atlayan sonrada "anneannem izliyor oradan biliyorum vallahi ben izlemiyorum." ayaklarına yatan insandır.
utanılacak bir şey yaptığını sanıyordur.
izledim bir daha olsa bir daha yaparım utanmadım utanmayacağım.........
yaptığı şeyleri sahiplenemeyecek kadar kendisine saygısı olmayan insandır.
az evvel yayınlanan tekrar bölümünü de izleyen insandır.

(nereden mi biliyorum, eee şeeey kem küüüm, heeaaa bizim komşu izliyordu oradan biliyorum, bir de "ben aşk-ı memnu izlemem" diyordu, tekrarlaını bile kaçırmıyor bak bak baaak...)
belgesel izleyen insandır. * *
elit olma çabası içindeki ezik insandır. aşk-ı memnu izlemeyerek elit olunmadığını birisi öğretsin şuna. basbayağı izledin işte, tüm türkiye izledi. hep söyledim, söylemeye de devam edeceğim. türk televizyon tarihinin en kaliteli dizisidir aşk-ı memnu. bu kadar profesyonel bir kadro, bu kadar kusursuz oyunculuk başka hiçbir dizide yoktur kanımca. bihter & behlül ilişkisini onaylamıyoruz, yanlış anlaşılmasın. ama bunlar bizim toplumumuzda olan, yaşanan şeyler.

bu roman 100 küsür yıl önce yazıldığına göre, demek ki edep-adap 100 yl önce de yoktu bizim toplumumuzda, halen de yok. türk aile yapısına uygun olmayan bir şey arıyorsanız haber bültenlerini izleyiniz. her türlü rezillik var. geliniyle kaçan babalar mı ararsınız, eniştesiyle kaçan baldızlar mı? bu ülkede yaşanan rezilikleri gözler önüne serdiği için belki de bu kuyruk acısı.

tamam yeri geldi, güldük eğlendik. hepimiz dalgamızı geçtik karakterlerle. ama oyunculuklarına laf söylemedik hiç. söyleyemeyiz. ama olur mu? illa ki herşeye bir kulp takacağız. beğenmeyen buyursun daha iyisini yapsın.
delikanlı olacaksın aga.izlediysen izledin ne var sanki izlemeyenmi kaldı hem.fark yapıcam diye böyle ufak ayrıntılarla kepaze olmanın anlamı yok.
güncel Önemli Başlıklar