1. 1.
  bir zamanların türk pop üçlüsü. vitamin grubundan tanıdığım ercan favorimdi. şimdi ne kadar gereksiz işlerle uğraştığımı anladığım için üzgünüm.
  2 ... electronica
 2. 2.
  (bkz: üçün biri)
  (bkz: izel)
  ... commodore64
 3. 3.
  izel ile Ercan arasında bir aşk olduğu düşünülürdü.Çelik ise hep arkalarda,sağda-solda kendi başına takılırdı.Herkes futbolcu saçına rağmen Çelik'e acırdı.Bazen Çelik o kadar dışlanırdı ki şarkı bile söylemeden dolanırdı.işte aşağıdaki klipte de böyle.sırf grubun adında ismi geçiyor diye klipte birkaç defa Çelik'i gösteriyorlar.Tabi Çelik sadece ensedeki saçlarını savurmaktan başka bir şey yapmıyor.Şarkıyı izel ve Ercan söylüyor.

  https://video.uludagsozluk.com/v/izel-celik-ercan-3387/

  4 ... commodore64
 4. 4.
  türkiye'nin gelmiş geçmiş en başarılı pop grubudur. çıtır kızlar, birkaç iyi adam vs düşünülürse evettir. zira grubun dağılmasından sonra, grubun 3 elemanı da "kendi çaplarında" çok başarılı olmuşlardır.
  ... redwinemania
 5. 5.
  (bkz: izel ercan)
  1 ... msnden devam edelim
 6. 6.
  iyiki ayrılmışlar grubu. tek, tek çekilmiyorlar birde hala bir arada olsalardı hiç çekilmezlerdi.
  2 ... junior
 7. 7.
  dağılmadan once de berbat olan grup. dagildilar bi bok olur dedik, gene bir cacik yok, ne kabiliyetsiz insanlarmıs be..
  1 ... lazy pigeon
 8. 8.
  üçü birarada misali, ilk çıktığı zamanlarda oldukça sükse yapmış, buna rağmen kıl formlarıyla, veletlik zamanlarımıza denk gelen şarkılarıyla, ilkokul çocuğu tayfasını kazıklamış, dağıdıktan sonra da; ama iyi ama kötü, müzik piyasasını parselleyen, içinden spor yazarlığı yapmaya bile çalışanının* çıktığı, 90ları yılların başından kalma nostaljik grup..
  ... faidelibilgi
 9. 9.
  1992-93 yıllarında piyasaya çıkıp dikkat çeken bir topluluktu.
  1 ... krmyrdsn
 10. 10.
  izel'in sayesinde bir döneme damgasını vuran müzik grubu. şarkıların genelinde izel şarkıyı seslendirirken, çelik erişçi ve ercan saatçi ikilisi sağa sola sallanmaktan başka şey yapmamıştır. dönmelisin isimli şarkılarının bir trt çekiminde bunu çok net şekilde görebilirsiniz;

  http://www.youtube.com/watch?v=acpGMYcnWFs&mode+
  ... fowler