bugün

nasıl bir yokluksa sözlük erkeklerindeki, bizim sokakta bile bunun gibi on beş tane kız vardır.
20 yaşında evlenmek için tv'ye çıkmak bu olsa olsa gençlik enerjisidir.
Nasıl bir yokluktaysaniz artik.
5 sene sonra hanife teyza olur lan o .hiç albenisi yok .
Güldüren aşk.
Lan bu yirmi yaşındaysa ben kaç yaşındayım.
Maşallahtır. Evet.
izmirde koca bulamamış mı da oraya çıkmış denilesi türbanlı bacımız.
kocası cemaat dersanesinde geometri hocası olan ve boş zamanlarında sık sık dersane organizasyonlarında kocasının yanında olan kadın tipi var sende hanife..

ya sen daha yirmi yaşındasın ne işin var orada aq.
20 yaşında evlenme programına katılınmaz. demek ki bunlar ajanslardan toplanıyor. arada 1-2 tane evlenmek isteyen bulunuyor hepsi o.
Kaşlarını bağışlarsa 3. Köprü altı ayda biter.
Lan esra erola bu kız için başvurmazsam adam degilim amk ne güzel kız öyle aşık oldum oyşş seni doguran anaya kurban olayım.

Edit : Başvuruyu yaptım telefon numaramı yazdım şaka yapmıyorum ciddiyim.
Ismail yk'a hayran olan kişi.
(bkz: sözlükte esra erol izleyen bir güruh olması)
Bu kız hala evlenemediyse kızlar siz nah evlenirsiniz.
Hanife bile mutlu kızlar.
Şu anda zibidinin biriyle karşı karşıya olan kadın. Ben olsam bu adamı dakikasında reddederim amk bu ne saçma sapan hareketler?
leyla ile mecnun bittiği an Türk yapımları benim için öldü adamlar izdivaç programı takip ediyor.
çünkü izmirde kapalı bir kadınla evlenmek göt ister. mc donalds a bile almazlar lan sizi.
görsel

Ayrica buna guzel diyenin gönlünü sikeyim.
hanife'yi bos ver. ali haydar varken.
izmirdeki tek kapalı kız, o yüzden programdan sonra müzeye apar topar kaldırılacak. Biraz da ondan oyalaniyo.
tam olarak akp'li, mustafa ceceli seven, converse giyen elif gibi sevmek okuyan kız profili. tripler nazlar efsane programı terk etmeler mükemmel.
yaş 21 bu arada.

ek linktedir.

https://www.youtube.com/watch?v=uKY1nCDe0QY
Hanife bile mutlu kızlar.
insanın 100 çükü olsa birini bile koklatmayacağı itici. kanalı kullanmakla meşgul.
O artık Zuhal Topal'ladaki Hanife.
güncel Önemli Başlıklar