bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yardımlaşmayı, dürüst olmayı ve paylaşmayı seven, ancak kazanova ve fırlama huyları çok olan kişileri anlatan söz öbeğidir.
  3 -1 ... alayina sokayim
 2. 2.
  iyimser kelime anlamı olarak pozitif düşünen, her kötülükten bir güzellik çıkartıp mutlu olan kişi olduğundan bir de üstüne piç olunca en karmaşık duyguların insanı olur bu kişi de haliyle.
  1 ... ardilla
 3. 3.
  Bağlanmak istediklerin piçlik istiyor, piçlik yaptıkların da bağlanmak istiyorsa, istediklerini ver gitsin, sonuçta piç yoktan iyidir.
  ... my diesel
 4. 4.
  (bkz: iyimser piç)
  1 ... prot
 5. 5.
  içinde iyimser bir ruh taşıyan, fakat ya gösteriştendir, ya içinden geçen şımarıklık duygusudur piç olur bu insanlar. yalnızken en masumdurlar, insan içine beraber girdiğinizde, size bile piçlik yapmakta üstlerine yoktur. hele birde sevgiliyse bu, aman aman.
  2 ... varamayok
 6. 6.
  (bkz: cevahir)
  3 ... irishturk
 7. 7.
  (bkz: iyimser pich)*
  1 ... nefer titi
 8. 8.
  lisede ortamlarda fırtına gibi estiğim dönemlerden bahsediyorum jakobo.öyle böyle değilim,enginlere sığmıyorum taşıyorum,
  hoyratım , deliyim . "çok piçsin aga" milli marş olmuş herkesin dilinde .karı kız ortamlarının en aranan adamıyım ama aynı zamanda yufka yürekliyim de yardımsevrim ,ediz hun'um .işin formülünü bulmuşum anlayacağın yediğim önümde yemediğim yine önümde lan o derece. "hacı çok piçsin booooğğğlummm" gazıyla birgün depoyu dolduran ben sınıfa yeni gelmiş bir kıza bulaşma kararı aldım .kız salak hafifte çirkin önce kalbini kıracağım sonra yufka yürekliliğimle alacağım gönlünü ;bir taşla iki kuş. nasıl bir gaz aldıysam sırada ayağa kalkan kızın altına koydummu ben saçma sapan su borusu gibi kalem kutuyu .hem de dik olarak . hesap basit kız oturacak biz güleceğiz ,sonra piç şapkamı çıkarıp ,ediz hun şapkamı takacağım.

  lan o salak kız nasıl olduysa onu farketti mi ? fark etmesiyle birlikte o soba borusu şeklindeki kalem kutuyu jason bourne tribi ile ani bir hareket yaparak suratımın ortasına patlattı mı ? o piç ,haylaz ,şakacı kardeşinden eser yok . duvara vesikalık çıkınca 6 tane benim gözler doldu .

  şimdi dövsen dövemezsin ,sövsen sövemezsin en azından dersin ortasında .(içimden sülalesine sövdüm o ayrı )gerçi dersin ortasında kız sümük gibi yapıştırdı duvara .öğretmen de anlayamadı ne olduğunu sınıfta .
  o günden sonra ne iyimserlik kaldı ne yufka yüreklilik .bağladım ebu süfyan'a anlayacağın. sürekli riyakar ,sürekli sahtekar,hep ibnelik,hep yavşaklık.
  son olarak da kızın sıra arkadaşıyla çıktım kalemkutu,kalem ,su borusu,beyaz tahta ne varsa koydurdum altına .içeriden çökerttim kızı pis bizans oyunlarımla .
  ... bruce nolan
 9. 9.
  Her baktığına olumlu bakmak isteyen, olmayacak duaya bile amin diyebilen kişidir. O da herkez gibi bazı huylara sahiptir. Hem iyimser hemde piç olmak çok az insanın becerebileceği bir durumdur. O iyimser beynin alt katmanlarında hin fikirlerin uçuşması demektir.

  Dıştan hayırlı işler derken, alt katmanlarında - malı nasıl götürürüm hesabı vardır.
  1 ... cansuyuicindekizehir
 10. 10.
  iyi piclikler yapmak.
  ... brokenheart