1. 1.
    Çevremde herkes beni efendi iyi insan diye bilir normalde karaktersiz bir yapım var her insan gibi sadece iyi insan rolünü oynuyorum örnek vermek gerekirse 3 tane kız arkadasım oldu gitmeden önce son sözleri " yasin sen iyi bir insansın oldu " ben iyi değildim . kız arkadasımı aldatmadım, atarlanmadım, elinmdeki kız arkadaşın değerini biliyordum çünkü ondan baska biri yoktu o gitse baska biri gelmeyecek .
    elime yeterli fırsat geçse tamamen değişeceğim oysa. ama geçmediği için iyi kalpli olmak durumunda kalıyorum.gücün değiştirmeyeceği bir allahın kulu yok.bu dünyanın başından beri böyleydi, dünya batana kadar da böyle devam edecek
    Yaradan bile söylemiş isra suresi 17. ayet " bir tehlikeyle karşılaştığınız zaman, o'ndan başka bütün yalvarıp yakardığınız şeyler, sizi yüzüstü bırakarak yok olup giderler, ancak o kalır. sizi kurtarıp, sağ salim karaya çıkarınca, hemen yüz çevirip unutuverirsiniz o'nu. çünkü insanoğlu gerçekten nankördür."

ben çok iyiyim iyi kalpliyim hayır değilsin sayın a.kodugum eline fırsat geçmiyor sadece..
    -1 ... evdeekmekyok