bugün

saygı duyulan arkadaştır. adam üşenmeden mutfağa girer birbirinden güzel ve zor yemekleri çatır çatır yapar. vardı böyle bir arkadaş. adam ciddi ciddi kendine ait yemekler icat etmişti. gece yarısı oturur çiğ börek yapardı.
gaziantep'li olması muhtemel erkek.
Tv karşısında oturup karnını kaşıyan diğer taraftan "daha hazır değil mi" diye böğüren erkekten daha tercih edilir bir vasfı vardır.
bunların bazısı sadece tekken gösterir bu feati. ama on numara yaparlar...

içli köfte yapanları da mevcuttur.

ben
çevremdekiler tarafından hep böyle bilindim, sadece erkekler de değil kız arkadaşlarım bile sırf bu yeteneğimden dolayı benimle irtibatı kesmeyenler oldu.
mecburiyetten yemek yapmayı öğrenmiş ve sevmiş erkektir. gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz, ellerine sağlık.
kendimden biliyorum genellikle evde takılan asosyal yaşamış ve yaşayan, anormal sayılabilecek davranışlarda bulunduğundan pek de tercih edilmeyen erkektir. ha bir de karı düşürüp bir akşam yemeği hazırlayıp mevzuyu mutlu sonla bitiren hibineler vardır ki onların ben amına koyayım. bunlar tavuklu makarna yapıp italyan mutfağı biliyorum der iş yaparlar. bizler onları cebimizden çıkarırız.

amına koyim adamlar uçanı kaçanı Ponpa yapmak suretiyle nefislerini tatmin ediyorlar, benim övünç kaynağıma bak.
yemek yapmanın cinsiyeti olmaz inancıyla takdir ettiğim erkektir.

ayrıca ben yemek yapmaya ilgisi olan insanların daha zevkli olduğunu düşünürüm. adam damak tadına değer veriyor ki yemek yapıyor işte. önüne yal sürsen yiyen tiplerden değil. seçici. kaliteye önem veriyor. aferin.
Annesi babası çalıştığı için yemek yapa yapa ustalaşan erkek.
üniversiteyle başlayan anneden ayrı düşülen hayat serüveninde ayrı bir eve çıkmayla çoğu erkeğin ortak kaygısıdır doğru besinlerle uzunca hayatta kalmak. Para bir yerden sonra suyunu çektiğinde maliyeti azaltmak için kendi bir seyler yapmaya çalışır. Işte bu noktada boğaza düşkünlük yemek yapmanın kalitesini de artırır. Ha bazıları vardir, boğazına düşkün, önüne geldiğinde afedersiniz öküz gibi yiyor ama bir pirinç pilavı yap dediğin zaman çamur gibi bir sey koyuyor önüne.kaşığı üzerine bıraktığında pilavın kaşığı dibe doğru çektiğini görebiliyorsunuz.

Terzi kendi dökügünü sikemezmis...
13 yyaşımdan bu yana ailemden ayrı yaşadığım için, ben..

sözlük kızları boşuna mesaj atmasın, başım bağlı.
Benimdir.evde kız çocuğu bulunmadığından hep anneme yardım ederdim.Evde bir bayan gibi yemek yaparım hatta daha iyisini de yaparım evde temizlerim bu halimle sevgilim yok.

Bayanların dikkatine:başım bağlı değil mesaj atabilirsiniz.
her zaman kızlar için artısı olan erkektir. yani benim için artısı vardı.
iyidir.
ancak yeterli değil,malum bi soganın içine ıvır zıvırı ekleyip azcık da su salça ilave edince zaten yemek olur.
iyi yemekten kasıt agız tadı ve servisi de gerektirir. hannibal gibi sofralar beklenmez elbette ama en azından bi gideri olsun yemeklerin de.
özellikle kavurma yapabiliyorsa buyursun beklerim.

beraber mum ışığında romantik romantik kavurma yelim..

yanına da beyaz ayran açarız.

belki yemekten sonra kulağına ayıp şeyler de fısıldarım. kehkeke.
Babam ve amcamlardir. Onun disinda genc olarak hic gormedim sadece makarna yapip "cok guzel makarna yaparim ben bak gelsene bize sarap var" diye konusani denk geldi. La babam bana paca corbasi yapiyo ne gelcem ben sana amk.
Cok guzel kremali mantarli biftek yaparim mesela, baklava bile acarim ne diyorsun.
allah sahibine bagislasin diyorum.
Öğrenci evimde kalırken artık işi Show a dökmüştük. Ben sarma sarmış arkadaşım da mantı açmıştı. Çıtayı o kadar yükseltmiştik. Makarna menemen yapanlar yemek yapıyorum demesin.
Benimdir. Bir adım öndedir benim tanıştığım kadınlara göre tabi. Herkes kadın sever mi bilemedim.
Zike zike yemek yapmayı öğrenmiş makarna ile öğün geçmeyeceğini anlamış erkektir tecrübe ile sabittir bu durum.
Kendimden örnek verecek olursam okula Elmalı turta yapıp götürmüştüm ilk hamur işi eserimdi sonra merak ile devam ettim mangalda daha farklı yağlar ve odun kullanarak tadına örnek verecek olursam hazır satılan yeşillikleri kurutup kendi baharat ordusunu kuran sapkın ben mutfağı seviyorum oldukça güzel bi yer müzik dinleyerek yemek yapmak ayrı bir güzellik mesela ama kız tavlama(düşürme) amaçlı kullanılırsa işe yarayacağı kitle düşük karakteristik özelliklere sahip olan kitledir ve acayiptir ki benimle mutfakta dans edecek bi kız bulamadım galiba çok seçici kriterlere sahibim neyse iyi yemek yapan erkekleri sevin onlar sizi doyurunca içlerinden haykırıyorlar.
Tşk
güncel Önemli Başlıklar