bugün

ben küfür ediyorum ama içimden. çünkü edilmeyecek gibi değil valla bak küfür sanatı diye kitap yazacam paso ona ettiğim küfürleri katacağım. lan ilk defa düzgün birşey istedik bu da böyle manyaklık yapıyor ağzını yüzünü kırasım geliyor.
Sanada bebeğim.
iyi uykular elmalı bazlamam. Üzerini iyi ört, öptüm.
iyi uykular kakaom.
iyi uykular bebeğim hadi uyu, Sütünü içmeyi de unutma.
Evet şizofreni ilaçlarımı aldım.
iyi uykular bebeğim hadi öptüm yanaklarından, üstünü de açma üşüyorsun sonra.
bu arada mavi hapları gördün mü hani şizofreni için olanlar.
iyi geceler bitanem rüyanda beni gör.
Güzel rüyalar tatlım hadi yat geç oldu sabah kalkamıyorsun sonra. Bi daha da ilaçlarını aldın mı diye bağırma bana ya da öperek uyandırmam seni.
Hadi huyu artık öpüyorum.
Tatlı rüyalar canım uyuyorum ben sen de uyu bak geç oldu, sabahta erken uyandırma beni. Ha bu arada şu yeşil çocuk nerde hani Satürnlu olan ilaçlarımı saklamışta.
Güzel rüyalar tatlım öpüyorum seni boynunun bitip omuzlarının başladığı yerden.
Şey bu arada sana bir şey söylemem lazım, dört gündür ilaçlarımı almıyorum ama bak böylelikle seni daha sık görür oldum fena mı?

Hadi öptüm uyu artık.
iyi uykular bugün sana kırgınım hiç görmedim seni hep o ilaçlardan dolayı ama olsun yine de güzel bir uyku uyu. Öptüm bay, açma üstünü.
Bi tur daha binseydim ama yaa..
Kötü uykular yat zıbar bugün sinirliyim sana. Artık ilaçları da günde 10 kere Alıcam ki seni hiç görmiyeyim.

Ama sen yine de uyurken üstüne açma dikkat et olur mu?
Bir süredir duymadığım, onun ağzından duymanın özlemini çektiğim iyi geceler dileği.

Düşündükçe kalbim sıkışıyor sanki. Antidepresanımı alsam iyi olacak.

Ha bu arada, ayrılığımız sevgili olduğumuz gerçeğini değiştirmez. iyi geceler sevgilim.
Selam nasılsın bebeğim? iki gün etti küstük tamam affediyorum seni özür dile barışalım güllerin gülü.

Hadi uyu geç oldu iyi uykular öpüyorum seni dudağının sonundan. Bu arada yarın dışarıya çıkarsan ilaçlarımı da alır mısın ya? Bittiler de. Teşekkür ederim şimdiden
iyi uykular bebeğim bugün sana sarılmaya ihtiyacım var çok kötü hissediyorum çünkü. Bı de şey farkettim bu ilaçlarla senin aranda bi bağlantı var ne bilmiyorum ama bi şey var biliyorsan sen söylesene.
Neyse öptüm hadi ört üstünü
iyi uykular bebegim, bayadır yazmıyorum sana hep o ilaçlardan. alınca göremiyorum bak seni, bi de şey varmış şizofreni diye bı şey ondan varmış bende sen ne olduğunu biliyor musun? Yenilen bi şeyse bu akşamki yemeğimiz olsun.

Öptüm boynunun bitip göğsünün başladığı yerden iyi uykular açma üstünü.
iyi uykular bebeğim uyu artık geç oldu diyeceklerim bu kadar, Üzme beni.
(img:#1949014)