1. 1.
    adamı hasta etmesinler bir gecede;

81 kerkük
    82 musul
    83 seyşel adaları
    3 -16 ... munir bey
  2. 2.
    canı egenin soğuk sularında yüzmek isteyen yunan beyanı , atalarını denize döktük yine dökeriz .
    6 ... serpico81
  3. 3.
    En iyi Yunan yüzmeyi bilmeyen yunandır.
    5 ... nazusagi
  4. 4.
    yüzme bilmeyen ataları ege denizinde boğulmuş bir yunan'ın korkakça ve alçakça sözleridir. evet.
    ... kazangap
  5. 4.
    Sonra neden yunanları sevmiyosunuz? Hayır zaten battı batıcak hâlâ kaşınıyor.
    1 ... nerede kalmistik
  6. 5.
    iyi kürt ölü kürt diyen türkten farkı yok. aynı zihniyet aynı bok. kimin sıçtığı önemli değil.
    edit: türküm. bunun neresini eksilediniz anlamadım. ölü türk deyince birileri bağırıyorsunuz ölü kürt diyenlere niye sesiniz çıkmıyor?
    6 -6 ... napakyanii
  7. 6.
    gırtlaklarına kadar borca batmış, sağdan soldan medet umarak göt kurtarmaya çalışan bir ülkenin eski dışişleri bakanının söylemidir.

Dikkate almayınız.
    1 ... bugfix
  8. 7.
    iyi türk ölü türk diyen yunan dışişleri bakanı
    Geçmişi çabuk unutuyor bu Yunanlılar.
    4 ... alp er tunga
  9. 8.
    hiç iyi türk görmedim demiş şerefsiz. izmirde yaptıklarından sonra hala yunanistanda yaşayabiliyorlarsa türklerin iyi olduğunun kanıtı zaten.
    ... hatake kakashi
  10. 9.
    O cümlenin "kürtlü" olanını burada kullanan pezevenklere de aynı tepki verilmediği sürece iki yüzlülüğünüz ortaya çıkacak. Hea, Yunan haksız bu cümlede ve sonraki kurduğunda tıpkı bazı kafatasçıların haksız olduğu gibi.

Peşin düdüt: Türk, Kürt, Yunan vs hiçbir ırka özel bir sevgi beslemeyen insan olarak bu yorumu yapıyorum. Ben insana bakarım, ırkı beni ilgilendirmez. Almanda bir Iraklı da Afrikalıda.
    4 -2 ... bana abi deme asuman