1. 1.
  üyeliğim boyunca sürekli liselileri bilinçlendirdim. sürekli onların cinsel yönden nirvanaya ulaşması için mücadele ettim. pozisyon zenginlikleri ve ön sevişme faslını öğretmek için gece gündüz didindim. yeri geldi bel soğukluğuna yakalandım. yeri geldi erken boşaldım, yeri geldi meteliksiz ve uykusuz kaldım ama her daim onları kemik gibi dimdik görmek beni hep mutlu kıldı ve bu uğurda menimin son damlasına kadar mücadele edeceğimi defalarca söyledim. fakat bunları söylerken bazı acı gerçekler gözüme ilişti. çok afedersiniz ama bazı kızların odun gibi erkeklere ilgi duyduğunu, onlara sulandığını gördüm. e haliyle bu çok feci koydu, iş bu sebepten ötürü bayanları bilinçlendirmek adına iyi sevişen erkeklerin özelliklerini sıralamak istedim. bunu anlatmayı kendime vazife olarak gördüm. sonuçta seks yaş amın bir parçasıdır.

  ve izninizle de başlıyorum. çıkarın kalem kağıtları amk ( ibneler de not alabilir )

  tiyo 1 ; ilk buluşma da sürekli öpmek için fırsat kollayan, sürekli kızın elini tutan erkek iyi sevişir. buna keza gözleri dalan, ağzını bıçak açmayan, yemek yerken çatalla anlamsız hareketler yapan erkek kötü sevişir.

  tiyo 2 ; cep telefonu ve laptopu elinden düşürmeyen erkek kesinlikle kötü sevişir. çünkü çok dalgın olurlar. yaptığı işe konsantre olamazlar.. benim laptop recai diye bi arkdaşım var, bu dallama sürekli viagra kullanıyor. yaşı 33 ve kaldıramıyor büyük ihtimalle.

  tiyo 3 ; fare, hamam böceği, yılan vs gibi hayvanlardan korkmayan erkek iyi sevişir. o hamam böceğini selpakla yerden alıp atması doggy style pozisyonun da bile uzun uzun sevişebileceğinin bir işaretidir. hiçbir şey onu şaşırtamaz. kraldır bu adamlar. ellerinde muhakkak hep saç olur.

  tiyo 4 ; eve girerken pabuçlarını eline alıp ayakkabılığa düzgün bir şekilde koyan erkek kötü sevişir. çünkü bu tip erkekler biraz titiz olur, kuralcıdır. kadınları çok bayarlar. '' niye bu böyle, niye şu şöyle, ne işi var bunun burda '' gibi sorularla kadına gına getiriler. doğal olarak kadın da sevişirken isteksiz olur. pek randuman alamaz.

  tiyo 5 ; arada bi arkadaşlarıyla buluşup çılgınlar gibi maç seyreden erkekler süper sevişir. buna keza futbol deyince ' o da ne amk ' diyen erkekler biraz hımbıl olur. hard core bilmezler - ki kadınlar hafif sertlikten hoşlanır- fakat bu top sevmeyen adamlar tosba gibi gidip gelip durur. kadın esner sevişirken. bitince uyandır diye espiri bile yapar.

  tiyo 6 ; sanılanın aksine hızlı araba kullanan erkekler berbat sevişir. bu manyaklar sikinin ibresini asla ayarlayamaz, en uzun sevişeni 2 dakika falan olur. çünkü kadının içine girer girmez pompalar da pompalar ve hopp ereksiyon hakimiyetinden kaza.. erken boşalır öküzler.

  tiyo 7 ; hergün çekirdek, cips, çay, meyve, biskevit gibi şeyleri çekyatın yanına koyup tv izleyen erkek istikrarsız sevişir. yani asla günü gününü tutmaz. bir gün muazzam randımanlıdır, bir gün kağnı arabası gibi yavaştır. kadınına '' oynaşalım mı '' dediği zaman '' hayır başım ağrıyo'' cevabını alırsa hemen küser, kapıları falan çarpar itovli it.

  tiyo 8 ; alış-verişten anlayan erkek, iyi pazarlık yapan erkek deli sevişir. bunlar işin ırbını bilen adamlardır. kadını oyun hamuru gibi şekilden şekle sokar. kadının da zamanla bu şekiller hoşuna gider. performansları harikadır.

  tiyo 9 ; anası ve babasıyla aynı evde oturan erkekler kötü sevişir. yani kimse kusura bakmasın ama ses çıkacak, gürültü olacak, inlememizi duyacaklar diye seksin içine edilir. pat pat pat patlamış mısır patlatıp yemek daha zevklidir.

  tiyo 10 ; balık tutan erkekler kötü sevişir. ruh gibidirler. zate bi düşünün bir erkek neden elinde 4 metre sopayı saatlerce tutar ki? tabi ki '' keşke çüküm de böyle hep kalkık olsa '' motivesidir. kendi kendine motive edip moral bulmaya çalışırlar. çoğunun çükleri hep toprağa bakar çünkü.

  tiyo 11 ; tek kadeh içki içen erkek ( ama sadece tek kadeh ) olağan üstü sevişir. hem neşelidir. allah ne verdiyse şlap şlap zabaha kadar devam edebilir.

  evet bu kadar, aşksız ve seksiz kalmamanız dileğiyle saygılar.

  edit; okuyan 'ibne misin' diye mesaj çekiyor. değilim amk. ekmek musaf çarpsın gözlem hepsi. valla.
  36 -19 ... kukla
 2. 2.
  (bkz: deneme yanılma)

  kraldır.
  1 ... duttylog
 3. 3.
  ben sevişiyorum direk. adım ibneye çıktı.
  2 ... kel sarman
 4. 4.
  altına yatmaktır. net.

  (bkz: işte bunlar hep cinsel sex)
  1 ... atonica
 5. 5.
  (bkz: para biriktirdiydim bu sefer sonuna kadar okudum)

  demek ki süper sevişiyormuşum, vay amk*.
  4 ... scrikss
 6. 6.
  Bu listeye göre ben sevişemiyorum hiç. Hatta o kadar sevişemiyorum ki, götümü bile siktiriyor olabilirim dediğim tespitler sillesidir.
  4 ... hazmat suit
 7. 7.
  sevişmektir. kesin çözüm.

  düz mantık...
  1 -1 ... thelma
 8. 8.
  aşk insanı iyi seviştirir.
  Aşık olduğun erkek iyi sevişir.
  1 -1 ... lockstokandtwosmokingbarrels
 9. 9.
  madde 9 yanlıştır. çünkü ailesi evdeyken sevişmeyi becerebilen erkek aile yokken çok daha mükemmel sevişebilecektir.
  3 ... saykopat
 10. 10.
  Seviyor mu sevmiyor mu aşık mi değil mi, bu kadar basit.

  Yazar burada kendi çükünü anlatmış.
  2 ... jediuzzaman yoda efendi