bugün

malum sitede anlatılan fazlasıyla serin hikaye.

görsel
ne mutlu ikisini de bulmuş: iyi sevişenle seviş, iyi anlaştığınla anlaş gitsin. ölüp gideceğiz, dert mi bu şimdi.
eğlenmelik ve evlenmelik erkekler. biriyle evlen, diğeriyle yiyiş. bu arada o sitenin % 99.99'u erkek. olay baştan düzmece. evet.
ten uyumu önemli.
Bu tür şeyleri her okuduğumda midem bulanıyor. Ülkemizde bu kafada kızların olduğunu bilmek çok üzücü. Bundan binlerce yıl önce türk kızları; tıpkı erkekler gibi ata biner, ok atar, savaşa girer, hatta devlet yönetirmiş. Şimdi geldiğimiz duruma bak. Ben bu çağa ayak uyduramadım sözlük. Ulu tengri beni bu tür kızlardan korusun..
Pipim olsun ama, donuma değmesin.
Üçlü yapın amk iyi anlaştığın erkeği ikna ederek. iyi anlasiyosan ikna edersin adfkkd.
iyi sikeni seç.
(bkz: ikisini de dene tarafını seç)
ikisinide kullansın bence. Gerçi "Diğerleri" yazdığına göre kullandığına da eminim.
Bu kadar mal Türk erkeği dolu olan bir ülkede kullanmazsanız aklınıza sıçayım.
Ben sonucu biliyorum, iyi anlaşılanı seçip boynuz takacaksın, kars kaşarı.
Bir Yolunu bulmuş ikisini de idare etmişsin zaten. Bu kadar şeytansan sorunun cevabını da kendin bulursun bence. Orta oyununa devam..
(bkz: derdini sikeyim butonu)

Allah başka dert vermesin. iyi anlaşılan erkekle zamanla iyi sevişebileceği kanaatindeyim.
Feminizm akımı batıdan ülkemize geldiğinden beri bu doyumsuz tipler türedi ve hala kadın özgürlüğü yok diyorlar. Halimize bakın. Herşey meşru hale gelmiş ve iyice zıvanadan çıkmış. Leyla ve mecnun hikayede kaldı. Ne pazarlıklar dönüyor ilişkilerde.
Grup yap.
Bir araya gelince tek kelime konuşamadığın erkeğin nesi ile ten uyumu yakaladın Allah askına. Yani bir insanın fikirlerini öğrenmeden o insanla kaliteli zaman geçirmeden cinsel bir etkileşim yakalamak nasıl mümkün oluyor ben bunu anlayamadım ilk insanlar gibi iki çift laf edeme ama seviş seviş dur.
Seviştiğinle anlaşmaya çalış.

Ben: beni anlıyor musun?
Elym: evet patron.

Ajsjkdkflf biri de bundan kaç yıl öncesinde kalmış. Araba icat edildi o sebeple atı tercih etmiyoruz biz. Ülke yönetenler hadım mı? Bu ülkede sevişmek erkeğe hak ise erkekler birbirini sksin. Seks mideni bulandırmamalı, bilakis içini gıdıklamalı. Zira kadinlarla seksten konuşunca miden bulanıyorsa tebrikler LGBT bireyi veya aseksüel olabilirsin. Eskiden erkekler ok atıyordu, şimdilerde bok atmakla meşgüller.