1. 1.
    nasıl anlatayım, nereden başlayayım inanın karar veremedim. hani bazı kızlar için erkekler "öyle deme lan, iyi kız" falan der. işte bahsettiğim iyi hal durumu bu. iyi sanılan kızın biraz hafif çıkması ise gayet yürek burkucu bir hadisedir. size tamamen gerçek olan ve beni derinden etkileyen bir anımı anlatmak istiyorum. inanmayan inanmasın çok da şeyimde... tövbe tövbe!

oğuz ile geçen yaz didim'e tatile gitmiştik. pek paramız yoktu. 4 günlüğüne 2. sınıf bir pansiyona yerleştik. sonrasında liseden bir arkadaşımın didim'de okuduğu aklıma geldi. facebook'tan buldum kızı. açılı bir fotoğraf koymuştu. ilişki durumunda bir kızla ilişkisi olduğu yazıyordu. sonradan bunun bir facebook geyiği olduğunu öğrendim. kıza "snde klabilir myz cnm? xd" şeklinde bir mesaj attım. "tbi cnm yha, o qdr arkadsz xd" şeklinde cevap alınca oğuz'a durumu anlattım. arkadaşımın adının gizem olduğunu, hemen bu gece onda kalmaya başlayabileceğimizi, memento'nın finalinin oldukça etkileyici olduğunu söyledim. oğuz kızın adını duyar duymaz garip bir hallere girdi. ses tonu değişti. "güzel mi bu arkadaşın?" dedi bana. "sakın oğuz! aklından bile geçirme! o iyi bir kız" dedim. oğuz bastı kahkahayı... "kamyoncu musun lan" diye sordu bana ve ekledi... "iyiymiş... peki kim kötü?"

kızın evine yerleştik. akşam sahilde biraz yürüdükten sonra kafalar çakırkeyf kızın evine geldik. sabah kalktığımda oğuz ve kız aynı yatakta çıplak şekilde yatıyorlardı. ilk başta "uyansınlar sorarım, kızın günahını almayayım" dedim. uyandıklarında kız bana oğuz'dan çok hoşlandığını, gece tecavüz fantezisi kurduklarını, bir daha onun hakkında iyi kızdır diye bahsetmememi istediğini söyledi. sustum... bir sigara yaktım ve ne kadar yanıldığımı düşündüm. tam bu sırada kızla oğuz tekrar sevişmeye başladı. rahatsız olmasınlar diye odadan çıktım. o günden sonra hiçbir kıza "iyi kızdır" demedim. ve size bir sır... yıllardır içimde saklı olan aşkı kızı oğuz'a kaptırınca anladım.

freeze you later
    1 -3 ... absolute zero
  2. 2.
    bir dakikada klasik bir türk filmi senaryosu okudum.
    (bkz: bence yazar ol evlad)
    1 ... hijyenick