Advertisement

 1. 1.
  su götürmez gerçektir. daha iki sene önce emre uslu ile şakalaşıp birbirlerine güzelleme yapıyorlardı. akp yi devirme planı 15 temmuzda suya düşünce devreye iyi parti planını soktular. nereden oynacaklarını biliyorlar.

  bu tipler genelde müthiş amerikancı oluyor. cia ile sürekli istişare içindeler. soruşturma açılır diye bekledim ancak seçimi bekliyorlarmış.
  1 -3 ... timarli sipahi neferi
 2. 2.
  Nato'ya esen göndermektir.

  Kaynak: iyi parti kurulum manifestosu.
  ... alpertunna
 3. 3.
  Mhp nin bölünmesi ile kalmayacak. ileriki aşamada chp nin ve akp nin de bölünmesi sağlanarak iyi partinin başına abdullah gülü getirecekler. Bu hesaplar tayyip erdoğan sonrası için. Meral akşener geçiş piyonu sadece. 15 temmuzda yargılanıp ceza alan askerlerin hepsini salacaklar tüm fetöcüleri de. iyi partiye oy verecekler bu gerçekleri de --iyi-- bilsinler. Zira fetöcülerin akp mhp ve chp ile intikam hesaplaşması daha bitmemiştir. Gün gelir, söylediklerimiz çıkar.
  2 -10 ... gazeloglu
 4. 4.
  Sene 2010. Anayasa referandumu öncesi... Bu ülkede aklı başında bir çok insan o herif kadrolaşıyor, devletin altını oyuyor diye bas bas bağırırken adı geçen şahıs tv lerde boy gösteriyor ve diyor ki;

  - bu referandum da evet çıkması için ne gerekiyorsa yapılmalıdır. Gerekirse mezardaki oluler kaldırılıp evet vermesi sağlanmalıdır...

  Tabi alkış tufan, işte vatansever muhterem bilmem ne? Alkışlayanlar kim? Akp'liler... Bilin bakalım mezardaki oluleri bile kaldırıp evet oyu verdirelim diyen bu ağlak vaiz kimdi?
  2 -2 ... abaninaltindakisopa
 5. 5.
  fetö yü metö yü bilmem ama akşenerin tarihçesini, neler yaptığını, nasıl güdüldüğünü, nasıl gaz aldığını, kapasitesini, zekasını bilirim. gökten zembille inmedi bu kadın, yıllardır yaşıyor gözönünde.
  2 -1 ... radiolarian
 6. 6.
  akp ye oy vermek olarak düzeltilecek başlık.
  2 ... romanovicraskolnikov
 7. 7.
  (bkz: hoşt köpek)
  1 -1 ... golazo
 8. 8.
  su götürmez gerçektir. oy kabinlerine kamera takılsın bence ne kadar iyi partici varsa sorgulanmalı. eminim hükümetin bu konuda yaptırımı vardır.
  -1 ... timarli sipahi neferi
 9. 9.
  aynen öyle. meralin fetöyle görüşmesi hala internette var. zaten kendisi de kabulleniyor görüştüğünü. yani fetöye oy vermek isteyen iyi partiye atsın.
  ... ne yiyek lan