bugün

Doğru yapmışlardır.
Tebrik etmek lazım iyi Parti'yi.
Suriye önemli yer her parti evet vermeliydi.
Demek olur ki, akp yerini iyi partiye bırakacak. Gizli anlaşma yaptıkları söylenen haberlerin doğrulunu kanıtlar.
Milliyetçi çizgideki bir parti için şaşırılacak bir durum değildir. Hayır diyecek değildi.
Desteklediğim parti olan Memleket partisi de evet vermiştir, doğru da yapmışlardır. iyi parti'yi de kutluyorum.

Pkk'nın aleyhine olan her eylemi sonuna kadar destekledim ve destekleyeceğim. hdp'li olmak dışında şu tezkereye hayır demek için tek bir mantıklı gerekçe göremiyorum.

Ama hükümetin şu esad düşmanlığından da bir an önce vazgeçmesi ve Suriye rejimi ile ortak hareket etmesi elzemdir.
millet ittifakından çok iyi bir taktiktir, chp hayır diyerek sol oyları konsolide ederken, iyi parti evet diyerek sağ oylarını koruyacaktır. başarılı strateji.
bir hiç uğruna kendi askerinin ölmesini isteyen gizli pkklıların evet diyeceği tezkeredir. bizim askerimiz savaşsın şehit düşsün bunlarda türkiyeye gelip muz yiyerek dalga geçsin. hadi oradan!
Vay aktrollere bak sen ya.
iyi bir şey değil kötü bir şey yapmıştır .
kurulduğundan beri erdoğan'ın dış politikasını eleştirip ilk fırsatta cumhur ittifakına yaslamasıyla güldürmüştür. bunlara oy veren düşünsün artık.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.