bugün

Yüzde 50 demez en fazla yüzde 43-46 olur.
1,9 - 4 arası.
% 15 i rahat geçer. 20 leri zorlar.
Yüzde 10 alırsa yarın kalkın dua edin iyi kardeşlerim.
efendim ordan burdan şu kadar oy kayar hesabı yanlıştır. seçime daha çok var. partilerin çıkaracağı adaylar daha belli değil. chp'nin çıkaracağı aday kılıçdaroğlu ve ekmeleddin fiyaskolarından sonra, tüm seçmeni kucaklacak ve kesinlikle dışarıdan biri olmalıdır. aynı zamanda saadetin nerde nasıl yer alacağı erdoğan'ın saadet partisini de cumhur ittifakında görmek istemesiyle mühim bir hal aldı. iyi partiden kayacağı tahmin edilen oyların hiçbiri bile kaymayabilir. türk milleti ne yazık ki takım tutar gibi parti tutmakta ve seçim öncesi artık vermem ben bunlara x'e vericem demesiyle, sandıkta oyu tutarlı olmaz.
%12-14 arası oy alır.
yüzde 10 un üzerine fazla çıkamaz.
%16-%20 civarı olur bence.
Uçmaya gerek yok 12-15 arası alacağını düşünüyorum oluşturduğu bu rüzgarla. 2019 secimlerine kadar Kılıçdaroğlu tarzi muhalefeti bırakıp halkın icine karışmalı derdini bizzat halka anlatmalı yoksa daha fazlası hayalcilik olur.
ahahahahhahahshshshshshahaha.
30 lar, 43 Ler havalarda uçuyor.
maklube kafası herhalde.
bir ara coştular miting falan ama şu anda birşey yok
ha tayyibi zorlar mı sorusuna zor diyorum çünkü AKP nin ayrı recep tayyip erdoğan ın ayrı bir kemikleşmiş seçmen kitlesi var
he şu anda objektif bakıyorum rakip olabilmesi için bir hayli çok emek ve icraat gerek
unutmamalı ki AKP uzun süredir başta ve bir hayli icraatı var.
20-30 bandında olacaktır.

çomarlar çıldırıyor ahahahaha.
%7-8 civarı felan. Ülkenin sosyolojik durumu bunu gösteriyor.
3 buçuk 4.
yüzde 12 dir. koyunun bol olduğu bir ülkede iş göremeyeceği kesindir. bir hiroşima vakasıda biz mi yaşasak diye düşündürür.
15 civarında alır batıdaki akp ve MHP seçmeni bence bu partiye oy verir.
mhp nin büyük çoğunluğunu aldı zaten, chp ve akp den de gelen olur 12-13 çıkar.
Barajı geçmeyecek olan orandır.
şu an baraj etrafında geziniyor. ama seçimlere uzun zaman var. vaadler, projeler, meydan performansı ve ülkenin son düzlükteki durumu çok şeyi değiştirir.
Tas catlasa 3-5%. Siz kendinizi ne bok sandiniz amk FETÖ artıkları.
%11-%12 civarında olacaktır muhtemelen.
1,9 - 3 arası. Güncel tahmin.
iyi bir seçim çalışması ve eşit propaganda koşulları çerçevesinde % 24 olabilecek oy oranıdır. Mevcut görüntü ve karşıt medya propagandası devam ederse bu oran en fazla %12 olabilecektir. ilk tahminin puansal edinimi ise olası şu şekilde olacaktır; 8 puan MHP'den ve daha önce AKP'ye emanet verilmiş milliyetçi oylardan, 4 puan CHP'den, 12 puan AKP'deki merkez sağ oyların üçte birlik kısmından.. kesinlikle oy gelmeyecek kesimler ise tabi ki HDP, marjinal sol, aydınlık tipi ulusalcı sol.
valla oranını moranını bilmem ama benden alacağı kesin zira akepelilerin her zaman dediği gibi "oy verecek başka (bkz: adam) mı var"
Yüzde 6 yı gecmeyecek oydur malesef.