1. 1.
  iyi parti standına bıçaklı saldırı gerçekleştiren 2 çomarın tutuklanmasıdır. Tüm çomarlara ibret olsun.

  --spoiler--
  istanbul Bağcılar'daki iYi Parti standına yönelik 8 kişinin yaralandığı saldırıda gözaltına alınan 8 kişiden 6'sı emniyetteki sorgularının ardından serbest bırakıldı. Olayda bıçak kullandıkları iddia edilen 31 yaşındaki F.A. ile 26 yaşındaki Ş.B. ise Bakırköy Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı iki kişiye kasten yaralama, tehdit ve hakaret suçlaması yöneltti.
  --spoiler--

  Kaynak: http://m.hurriyet.com.tr/...-kisi-tutuklandi-40830260
  7 -5 ... alkolik oldum
 2. 2.
  2 münafık piçin yakalanması olayı. Toplumu geren sorun çıkartan bütün münafık itlere her şey mübahtır.
  1 -2 ... yok herif
 3. 3.
  Muhtemelen vatan millet diye bir seyler geveliyorlardir içerde. vatanı, milleti ve milliyetcilik kavramlarini aciklayamayacak kadar geri zekali olup iki kelimeyi bir araya getirmeyi hasbelkadar basardiklari o nadir anlarda milliyetciligi en iyi ihtimal vatani sevmek olarak aciklayacak bu comar surusu ulkemizde vatanseverligin en bariz ölcüsü olan askerligini bedelli yapmis bir de şefe sahip.

  Hayatindaki tek vasfi kendi gibi bir grup vasifsiz kirsal veledin kendine reis demesi olan gozü dönmus bu grup medeni insanlar icin bir tehdittir. O reis sifatini kaybetmemek ve yetistikleri siddet toplumunda statu almak icin adam bile öldurebilirler.

  Amma velakin hicbiri; ne toplumun ne devletin kendileri gibi sözde kahramanlara ihtiyacinın olmadigini, kahramanliga soyunanlarinsa bizzat devlet tarafindan, raf omurlerinin bitmelerinin akabinde sallandirildiğini ya da kamyon altinda birakildigini bilmez, bilse de olayi idrak edemez.

  Sozkonusu comarlara gelirsek ülkemizde kimse kavga nedeniyle içerde yatmaz. Pek yakinda aramizda olup benzer faaliyetlerine devam edecekler.
  ... gaspirali