1. 821.
    Merak Akşener ile iyi bir çizgide ilerliyor. Yeni kırılmasına rağmen oy potansiyeli de var. Bakalım sandıkta ne elde edecek...
    ... her daim mutluluk
  2. 822.
    Seçimleri alt üst edecek gibi geliyor. Tabi durumlar değişebilir.
    2 ... freesun
  3. 823.
    kadın olmanın ayaklar altına alındığı bu ülkede bir kadının nasıl yürekli olduğunu gösteren müthiş oluşum. az önce
    hasan Tahsin ilk kurşun anıtı önünde bir akşam üstü klibiyle beni benden etti.
    https://youtu.be/9WlQUvTq4SQ
    umut ne güzel şey...
    10 -4 ... beyazatlinick
  4. 824.
    24 haziranda mührü vuracağım parti. Bu sefer Sandıklarda oylar sayılana kadar bekleyeceğim, sandığı koruyacağım bir vatandaş olarak.
    15 -1 ... yoksul genc
  5. 825.
    Aklı olan, ülkesini seven her bilinçli vatandaşın oy vermesi gereken parti.
    Diğerlerinin alayı çöp.
    Bu sefer iyiler kazanacak inşallah.

Not: iyi parti, parti meclisinin oy birliği ile aldığı karara istinaden hdp ile bayramlaşma yapmayacaktır.
    Çünkü teröre karşı dik duruş bizim kırmızı çizgimizdir.
    Işte iyi partiye oy vermek için bir sebep daha...

Edit: Biz peygamber seçmiyoruz cumhurbaşkanı seçiyoruz.
    Sen erdoğan'a peygamber olsun diye mi oy veriyorsun?
    19 -5 ... tengir budun
  6. 826.
    fındık kadar aklı olanların vereceği parti. kadından yönetici olsa 1400 yıl önce peygamber çıkardı.
    1 -16 ... timarli sipahi neferi
  7. 827.
    beni sandık müşahidi olarak atamış parti. madem öyle biz de bu kutlu görevi layıkıyla yerine getiririz, içiniz rahat olsun.
    6 -1 ... it goes to all
  8. 828.
    çocuk oyuncağı mı bu birader ülke teslim ediyorsun sınıf başkanı seçmiyorsun.

akıl mantığı sağlıklı düşünen insan hatta gider muhareme chp ye verir bu partiye vermez.
    1 -6 ... timarli sipahi neferi
  9. 829.
    koca koca herifler karının arkasına düşmüşler .

erkekliğe bak erkekliğe .
    1 -7 ... tiamat
  10. 830.
    iyi partiye oy vereceğinize Chp ye oy verin diyenler var lakin bir şey bilmiyorlar. Usta eski partim chp ye vermem niye söyleyeyim mi? Chp atatürk düşmanlarıyla dolu ve bir atatürk düşmanını istanbul ilk başkanı yaptı onu da 600 delege seçti gerisini sen hesap et.

canan kaftancıoğlu bu başlığa bi göz at ne dediğimi anlarsın. eğer gerçek chpliysen atatürk ün fikirlerinden haberin var ise sen de bu chp ye vermezsin oy.
    Ben de muharremci yim zaten 2. Turda muharrem ince ye vereceğim ancak böyle chp ye asla vermem.
    6 -1 ... yoksul genc