1. 824.
    Ak partinin fetöcü milletvekili adaylarını ve aynı zihniyetteki emsallerini engellemek için tek umudum olan parti. Eski chp li olarak Şimdiki canan kaftancıoğlu gibi fetönün gazetesinde yazısı çıkan hdp hayranlarını il başkanı yapan eski partime oy vermem. Partilerin sembol ve kavramlarından daha üstün bi mesele varsa o da bu yurdun mukadderatıdır Çünkü ben fanatik değil vatanseverim.

işte tüm bu ahval ve şerait içinde, bu milletin istiklali ve geleceği için atatürkçü ve milli anlayışa sahip olan bir partiye oy atmak vatani yükümlülüğümdür. Bu yüzden de iyi parti ye oyumu vereceğim. Parti daha yeni bir parti inşallah şimdilik %17 civarını görürüz.
    1 ... yoksul genc
  2. 825.
    iyi parti
    Durumu pek de iyi olmayan parti.
    4 -17 ... munzevi bir fikir iscisi
  3. 826.
    Bir proje.
    2 -3 ... alpertunna
  4. 827.
    Aktrollere fazla mesai yaptıran parti.
    7 -2 ... turkmen begi
  5. 828.
    birilerinin emri altında kurulan bitik parti. ulan bundan bile medet uman cahilleri görüyorum. evet..
    3 -3 ... ersoy ulubey
  6. 829.
    Paralı akp görevlilerinin hergün algı operasyonuyla itibarsızlaştırmaya çalıştığı parti.
    Neden? çünkü her kesimden oy alabilecek ve beş yıl içinde ak parti dışında iktidar olma potansiyeli olan tek parti iyi partidir.
    7 -1 ... yoksul genc
  7. 830.
    fetöcülerle dolu parti. meral 24 haziranda bu boş vaatleriyle ancak sandığın kapağını yalar.
    ... evlere senlikk
  8. 831.
    bugün izmir de 20.30 da gündoğdu meydanında miting yapacaktır. vaktim olsaydı kesin giderdim ancak gidemediğim için internetten takip edeceğim.

iyi parti
    3 -2 ... yoksul genc
  9. 832.
    Fetöcü diyenlerin hepsinin troll/ fake hesaplar olması korkunun akpartiyi sarıp sarmaladığının bir göstergesi olan Parti.
    5 -2 ... asuregibisurat
  10. 833.
    son 2 haftada 1780 ipli istifa etti. istifa edenlerin ortak görüşleri: bu parti nin yöneticisi batı.

devlet bey diyeceksiniz.
    6 -23 ... lider teskilat doktrin