1. 835.
    borçların silineceği yönünde verdiği demeçlerle ön plana çıkan bir başkan adayına sahip olan parti.
    ve kadının verdiği demeçler "too good to be true" mentalitesi taşıdığı için verdiği vaatler gerçekleşmeyecektir. kimseyi kandırmanın da lüzumu yok. umarım ikinci turda ince seçilir ve eski, huzurlu günlerimize kavuşuruz.
    1 -2 ... epaphos
  2. 836.
    başlarında lider olacak meral akşener isimli kadın tutmuş trt'yi satacağız diyor. hadi canııım? devletin kanalını, devletin haklı bilgilendirdiği mecrayı mı satacaksın? sence bu millet sana bunun için müsaade eder mi? böyle insanlar çıkıp bir de utanmadan oy istiyorlar ya çıldırıyorum.
    1 -2 ... cankan efsane geri dondu
  3. 837.
    Seçime 22 gün kala iyi parti için iki ihtimal kaldı.

1. iyi parti %13.5 Meral Akşener %17.5 civarında oy alması. Son yapılan 3 ankette kararsizları dağıtıp, anketteki kişi sayısına göre katsayı belirleyip ortalamasını aldım bu sonuç çıktı. (Tabiki yuvarladım)

2. Son dönemde anketçiler eskiye göre çok daha zor anket yaptıklarını belirtiyor. Anladığım kadarıyla ankete katılmak istemeyen kişi sayısı 2015 seçimlerine göre 3 kat artmış. (Y kadar anket için 2015 de x kişiyle goruşüyorlarsa artık 2x, 3x kişiyle görüşmek zorunda kalıyorlar) yani alttan gelen bir dip dalgası var. Eğer bu dip dalgası yeterince kuvvetliyse Meral akşener'i %24 civarına kadar götürebilir. (iyi parti Meral mommy'nin bir tık altında)

Son günler annem, elinde ne varsa saldır. Balgat'ı yıktık, sıra sarayda.
    6 -2 ... siganfudaki onbasi
  4. 838.
    Fetönün siyasi uzantısı evet yallah Pensilvanya’ya.
    3 -12 ... 1protesto
  5. 839.
    iyi parti
    3 ... siganfudaki onbasi
  6. 840.
    fetöcülerin kozmik odaya girmesine güzergah olan bülent arınç a dokunmayan ak partililerin karalama kampanyası başlattığı parti. milyonlarca dosyadan oluşan devlet bilgilerinin kozmik odalardan pensilvanya ya abd ye yürütülmesine neden olacaksın sonra gelip de milliyetçilikten bahsedeceksin. gelip de iyi partiye sallayacaksın. hadi lan ordan.

not: oy vereceğim partidir.
    9 -3 ... elvis presley
  7. 841.
    ismi çok saçma olan parti.

"ıyı"dan bağımsız olarak söylüyorum.

not: ötüken birliğispor.
    -5 ... kazakistanli iii
  8. 842.
    ne tesev'den ne de fetö'den uzak kalamadı.

maalesef türkiye kendi lokal liderini çıkarabilecek bağımsızlıkta değil.

atatürk'ün mirasını saçma sapan ideloji, mezhep, ırk ve fraksiyon çatışmalarıyla hiç ettik. saçma sapan sidik yarışını bırakıp kafamızı taşlara vuralım.
    5 -5 ... rauf
  9. 843.
    iyi parti
    6 -1 ... rockdinleyenyazar
  10. 844.
    tika'yı kapatmıyoruz, sıradan ucuz iftiralarınız bu saatten sonra işe yaramaz.
    http://www.yenicaggazetes...-uydurmasidir-194167h.htm
    -1 ... kavunvebira