1. 819.
    27 mayıs 2018 meral akşener denizli mitingi
    27 mayıs 2018 meral akşener denizli mitingi

maşallah helal olsun millete. gümbür gümbür geliyor.
    8 -4 ... elvis presley
  2. 820.
    AKP'den oy "çalamadığı" sürece başarılı olma ihtimali olmayan parti.
    7 -5 ... durgunsular
  3. 821.
    mitingleri istediği kadar kalabalık olsun. gençler ne diyor ona bakarım ben. başta destek veren herkes ince'ye yöneldi. seçim beyannamesi çok önemli. gençleri kalbinden vuracak vaat vermeleri gerekiyor. akşener başkan ince yardımcısı olsun!
    2 -2 ... sahicifilozof
  4. 822.
    yanda üç hilal dururken buna oy verecek kadar midesiz ülkücüler varsa yazıklar olsun.
    üç hilalsiz meclis mi olur?
    3 -16 ... barkhausen krakeri
  5. 823.
    Bugün afyonda genel başkanın mitinge yaklasık 1.5 saat tehirli gelmesinden ötürü kuruldugu gunden bu yanaki en sönük mitingini yapmiştir. Hatta dün afyonun 20.000 nufuslu ilcesi dinar'da yaptigi miting bile bugunkunden canliydi.
    ... gaspirali
  6. 824.
    Ruhat Mengi içi başka dışı başka olduğu gerekçesiyle kurucusu olduğu iyi partiden istifa etti.
    MHP kökenli olmayanlar sadece vitrin olarak kullanılıyormuş.

ince' ciyiz çok şükür. Bir de kılışdarı sepetlesek.
    1 -1 ... thelma
  7. 825.
    şimdi de malatya il başkanı istifa etmiş. çokca istifa haberleri ile anılıyor. acaba bile bile mi böyle yaptılar, mesela bu partiye girip, sonra istifa edip "bakın iyi parti'de hep istifa oluyor" dedirtmek için. yani bu kadar yeni bir partide bu kadar istifa haberleri normal değil.
    2 -1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  8. 832.
    oy vereceğim parti. fakat kürt meselesi konusunda biraz daha proje konuşursa kitlesini daha çok yayabilir.
    6 -5 ... iskit saka fatih
  9. 833.
    muhtemelen 24 haziran seçimlerinde görülecek ki hdp ile beraber türkiye'nin en genç seçmen kitlesine sahip parti olacak. hatta bence hdp'nin de önünde yer alacağını düşünüyorum.

başarısızlıklara rağmen kenara çekilmeyen insanlara dayanamıyorum buna aziz yıldırım da kemal kılıçdaroğlu da dahil.
    2 -1 ... basketbol asigi
  10. 834.
    iyi parti
    tarafını belli etmiştir.
    4 -8 ... yazasimvar