1. 801.
  aralık 2017 de atasının huzuruna çıkan emniyet kayitli 150.000 bozkurtu unutup salonlardan bahsedenlerin o salonlari başlarına yıkacağız 24 haziran akşamı. hadi gorelim siz cümbüş kardeşler.
  1 -2 ... lider teskilat doktrin
 2. 802.
  yıllarca kaldınız lan bu partide. hiç mi adap öğrenmediniz de genel başkana saray soytarısı diyorsunuz. chp hdp devlt beye basbaknlik verdiginde kabul etse çok iyiydi de mi? gölge etmeyin lan.
  2 -2 ... lider teskilat doktrin
 3. 803.
  tayyip böyle tayyip şöyle, ülke böyle ülke şöyle, cidden cok sıkıldım bu lafları duymaktan, okadar gereksiz 3 yaşındaki çocuk tartışmalarıki sadece seçim tartışmalarını görüp bizimle dalga geçiyolardır,

  Atatürk gibi olabilen biri değil, onun gibi karar alan değil, sadece onun hayallerine sahip olan bir siyasi görmek isterdim, oda olmayacak sanırım, adam kadın erkek eşitliğini getirdi 2018 de hala yok *
  ... pit10burda
 4. 804.
  hadi gelin bakalim balgat orda, yürek sizde. bizde orada olacağız. kim kimden neyi alıyor lan.
  -5 ... lider teskilat doktrin
 5. 805.
  türkiye ye iyi gelecegini umdugum parti.

  kendi icinde tutarsizliklari digerlerine göre oldukca asagilarda. ayristirici degil birlestirici bir izlenim Verdi. bir de nazik ve akilci konusmalar yapiliyor.

  akp hegomanyasina son vermeleri umuduyla.
  2 -1 ... portatif
 6. 806.
  iki üç tane mafya ozentisi hariç, ittifak yaptıkları Erdoğan’ın söylemiyle ‘mehape’yi yemiş bitirmiş parti.

  Bir de balgat’a davet etmiş ibibik. Hahaha. Olm ne tür sapıklarsınız siz? Adam daha iki sene önce milliyetçiliği ayaklar altına aldık derken neredeydiniz?

  Hilal bıyıklarına kurban, koçum benim. Asarsın kesersin, helal olsun. puhaha.

  Edit: bir yukarıda da Alman ozentisi bir tip proje demiş. Arkadaş, ein projekt ne yahu?
  2 -1 ... odysseus
 7. 807.
  akp genel merkezi'nin önünde köpek olan bozkurt bozuntularını havlatan partidir. istifa edenlerin çoğunluğu kilit noktalara mhp kökenliler geçtiği ve parti mhplileştiği için istifa ediyorlar. iyi parti mhp ye alternatif oalrak çıkmadı merkez sağ seçmen için alternatif olarak geldi fakat mhp ile olan bağını kopartamadığı için diğer seçmen gruplarını kaybetti.
  4 ... shizi
 8. 808.
  mehmet bahçeli ve saz arkadaşları gibi saray uşağı olmak yerine gerçek mhp lilerin yapacağı gibi bu soytarının peşinden gitmeyen, türkeşin izinden gidenlerin kurduğu parti.
  2 ... it goes to all
 9. 809.
  Batı illerinde ki ap seçmeninin üçte birinden MHP nin tamamından oy alacağına inandığım parti MHP nin sonunu getirecek parti.
  2 ... tarihcix
 10. 810.
  https://youtu.be/7bwzmV8WA8I
  ... allah in bir kulu