1. 802.
  Dibden başa fetöcü dolu parti.

  iyi parti
  Buyrun bursa il yöneticilerinin o karanlık gecede paylaştıkları.
  2 -6 ... munzevi bir fikir iscisi
 2. 803.
  bir şeyler karalamaya geldim.

  seküler gençler 18 yaşına bastıklarında ilk oylarını cumhuriyet halk partisine atarlar. bunu herkes bilir. geçtiğimiz dönemlerde bu yönelim hdp'ye kaymıştı fakat hdp'nin haziran 2015 seçimleri sonrası akepe tarafından yıpratılması, partideki eş başkanların, milletvekillerin ( Pervin buldan gibi tipler ) terör örgütü pkk ile arasına mesafe koyamaması seküler, solcu gençleri rahatsız etti ve oyları tekrar CHP'ye döndü.

  2017 referandumunda 1 kasım 2015 seçimlerine göre cumhur ittifakı toplamda %60'a yakın bir oy toplamalıydı fakat başaramadı ve %51'de kaldı. Bu hayır cephesine kayan oy akepeli olup, milliyetçi insanların Erdoğan'ın izlediği politikadan rahatsız olup erdoğan'a karşı cephe alması olayıdır. ekonomik nedenleri olan bir tepki değildir. bu kitle iyi parti'nin kemik kitlesi olabilir.

  referandumdan sonra ekonomik krizin belirtileri yavaş yavaş oluşmaya başlamıştı hatırlarsanız. bu süreçte iyi parti meral Akşener öncülüğünde, ali türkşen, ümit Özdağ, yusuf Halaçoğlu gibi isimlerin yardımıyla kuruldu. taylan yıldız gibi deneyimli bir yöneticiyi de bünyesine kattı hatta. medya engellemelerine, sansüre rağmen iyi parti kurulduktan sonra 72 ili gezerek yeni oluşumu tanıttılar ve halktan destek gördüler. ilk gezilerinde bir caddeyi dolduracak kadar insana hitap eden iyi parti bugünlerde mitinglerini şehirlerin meydanlarında yapıyor ve meydanları dolduruyor.

  şimdi gelelim neden 2018 seçimleri iyi parti için sürprizler içeriyor?

  anket firmaları insanların siyasi fikirlerini belirtme konusunda çekindiklerini tespit etmişler. kararsız dediğimiz seçmen topluluğu hiç olmadığı kadar fazla ( %12 ) ve bu kararsızların çoğunu iyi parti ve hdp paylaşacaktır.

  iyi partinin mitinglerine diğer partilerin mitinglerine göre daha fazla kadın katılıyor. kadınların kendi aralarında etkileşimleri ve anne olan kadınların çocuklarına olan etkisi büyük.

  gençlerin değişim ve yenilik istekleriyle paralel olmaları kendilerine yarar sağlayacaktır.

  zamanında fetöden mağdur olmuş ve fetönün darbelerine maruz kalmış insanları barındırması akepenin "fetöcü iyi parti" tanımını tamamıyla çürütüyor. bunu Akşener meydanlarda iyi kullanırsa artı bir puan olarak yazılacaktır hanelerine.

  ekonomik veriler geleceğin parlak olduğuna işaret etmiyor.

  birleştirici söylemleri bu konudaki en önemli şey. muhalefet kendi içinde sataşmak yerine birbirine destek çıkarak mitinglerini sürdürüyor. Selahattin Demirtaş'ın hapisten çıkartılması konusuna tarafsız davranıyorlar ve yeniden inşa edilecek adalet sistemiyle hakimler ve savcıların siyasi baskılarını ortadan kaldırabilirler. ümit Özdağ, Erdoğan'ı yargılamayacaklarını, onların işi olmadığını söylemiştir.

  benim için en önemli konu ise amerikancılık ve avrasyacılık konularında kadrolarının toplamının nötr olmasıdır yani bir anlaşma partisi olmasıdır.

  iyi parti en az %13 en fazla %25 oy alabilir bu seçimlerde. fakat iyi parti ne alırsa alsın Akşener, iyi parti'den daha fazla oy alacaktır.

  şu güzel şarkıyı da şuraya bırakarak bitireyim: ''Yüzünü güneşe dön türkiye'' https://www.youtube.com/watch?v=7bwzmV8WA8I+
  3 -2 ... ladislaus
 3. 804.
  Ben inandım şahsen. Kesin fedöcüler.

  Ahahah.

  Amk bez kafalı solucanlari. Siktirin lağımınıza.
  4 ... gaspirali
 4. 805.
  iyi parti
  Proje partisidir. Pensilvanyadan idare edilmektedir.
  1 -4 ... munzevi bir fikir iscisi
 5. 806.
  hükümet ve mhp kandile operasyon yapıp boş dağlara bayrak dikecekler. 2. tura yakın. niye boş dağlar? çünkü bu teröristlerin elebaşları suriyedeki abd üslerinde keyifleri yerinde. piyonları öldürmek bir işe yaramaz o beyni yok edeceksin önce.

  milliyetçi oylara gözünü diken cumhur ittifakı kandile bayrak dikme şovuyla taçlandırmak istiyor. bunun önündeki en büyük engel iyi parti ve meral akşenerdir. 2002 den beridir tek başına iktidardasınız neden kandile 16 yıldır operasyon yapmadınız da seçime kısa bir süre kala kandile operasyon yapma ihtiyacı duydunuz. zaten elebaşları suriyede abd üslerinde 5 yıldız otel konforunda yaşıyorlarken kandile bayrak dikerken şehit olan mehmetçiğin hesabını kim verecek? seçim bittikten sonra şov bitirilip kandilden çekildikten sonra pkk tekrar kandile gelmeyecek mi? pkk zaten ağırlığını suriyeye vermiş 3-5 teröristi öldürüp sırf seçim için millitetçi oyları almak ahlaksızlıktır.

  işte bu seçim yatırımının önünde en büyük engel meral akşener ve gerçek milliyetçilerdir.

  bu teröristler artık dağda değil sınırımızın dibinde abd bayrağının altında bize bakıyorlar.

  menbiçe neden operasyon yapılmıyor? pkk, kuzey suriyede. kandilde kaç kişi kaldı allah aşkına? kuzey suriyeye operasyon yapsana bizim asıl ihtiyacımız olan şey bu. kuzey suriyeye yapılacak operasyon pkkyı bitirir.
  2 -1 ... kyleandzed
 6. 807.
  iyi parti
  An geçmiyorki fetöcü olduklarına dair haber çıkmasın.

  T: Malum yapının siyasi ayağı olan partidir.
  3 -22 ... munzevi bir fikir iscisi
 7. 808.
  Ahahha yalana bak amk seviyesiz otopsi çocukları sizi. Onursuzca mücadeleye devam.

  Fotoğrafta görünen şahıssın kolunda iki polis var şubeleri kom...

  Ya bu kom nedir acaba kom... Lan yoksa komünist olmasın bu polisler? Olabilir mi acaba!

  Amk avalleri kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele tarafından gözaltına alınan bir adam neden fetö iddiası ile haber yapılsın amk müptezelleri? Her sikim hıyar diyene niye tuzlukla koşuyorsunuz?

  Madem fetö hücresinde yakalandı niye tem polisi değil kolundaki?

  Bak madem bir ahlaksızlık yapacak yalan haber yapacaksın bari koluna tem girmiş bir vatandaş bul lan sığır! Gerçi o kadar kafanız basıyor olsa...neyse amk.
  16 -1 ... kurtcebe noyan
 8. 809.
  iyi parti
  2 -3 ... system error
 9. 810.
  Recebe vermektense meral akşenere veririm daha iyi receb iktidardan düşsünde noluyorsa olsun.
  4 -1 ... 2023 bor karteli
 10. 811.
  https://youtu.be/ppE-RW3bzNk
  ... allah in bir kulu