1. 1.
  sandığı iyi partiden kaçırdılar diye sevinip, göbek atan rezildir.
  15 temmuzda demokrasi mücadelesi verdik diye cofcof yapıp, iş millet iradesinin sandıkta temsiline sıra geldiğinde, sandığın kaçırılmasına köçekçe kıvıran rezildir.
  bu çakma demokratların bir de " harp' de hile mübahtır " diyerek millet iradesini düşman eden lavuklar vardır. bu milli iradeye engel olacağını sanan sefiller bu konuda ayet, hadis sallarsa şaşırmayın.

  kıçınızı da yırtsanız, üstünüzü başınızı da yırtsanız, darülharp ayağına yatıp işidleşseniz de o sandığa gidip defterinizi düreceğiz bilinsin.

  not: oyum cumhuriyet halk partisine. 2. tura kalırsa cb seçiminde oyum tomris bacıya.
  15 -9 ... eratosthenes
 2. 2.
  lafa gelince "milli irade meraklısı" kesilen rezil ittir.

  bunlar böyledir... işlerine gelmeyen parti seçime girmesin, girerse %10 barajına takılsın, o partiye verilen oylar kendilerine sayılsın...

  sonra? "milli irade"! la hassiktirin...
  8 -2 ... rumeli71
 3. 3.
  sor bakalım maklube teyzeye o yüzbin imzayı bir yıldır neden toplamamış? ya bu cehapeliler gerçekten süzme gerizekalı.
  1 -7 ... ibni maymun
 4. 4.
  yüz bin imzanın toplanma yönteminin daha yeni belirlendiğini bile bilmeyen maymunların da dahil olduğu rezil kategorisidir.

  lan daha düne kadar noterde mi imza verilecek, ne yapılacak belli değildi. üstelik seçim açıklanmadan imza mı toplanır a maymun?
  9 -1 ... rumeli71
 5. 5.
  --spoiler--
  lan daha düne kadar noterde mi imza verilecek, ne yapılacak belli değildi
  --spoiler--

  arkadaşım bu ülkenin ana muhalefet lideri "biz seçime hazırız" demedi mi, bunlar ittifak kurmak için görüşmüyorlar mı, neye hazırlar, nasıl hazırlar o zaman??? yavrum başınızda kılıçdar varken daha çok ağlarsınız siz.
  -2 ... ibni maymun
 6. 6.
  kılıçdarın olası karşı çıkışı:

  "iyi parti seçime girmiyormuş. soruyorum size hangi gerekçeyle? biz buna karşıyız" puhahaha.
  -1 ... ibni maymun
 7. 7.
  Çomardir 15 temmuz milli irade falan hikaye seçimi kaybedene kadar baktilar papuç pahali mualifleri nasil devre disi birakiriz.
  1 ... karton toplayan cocuk
 8. 8.
  Ağababalarının seçimi bu tarihe almanın en büyük sebebini anlamış trol. Başka türlü yenemeyeceklerini anladılar.
  1 ... ateori
 9. 9.
  Insanların akpye oy vermeme sebebinin başka bir parti bulmaları değil akpye olan nefret olduğunu bilmeyen rezildir. Senelerce yapılan kişisel haklara müdahale, yolsuzluk, iftira siyaseti, dış ve iç güçlere kişisel çıkarlar uğruna prim verme, açılım ihaneti, suriye meselesindeki hatalar gibi tüm hukuksuz, insanlık dışı eylemler artık öyle bir raddeye getirdi ki toplumu, akpden büyük kopuşlar oluştu. Bahçeliyle ittifak da buna tüy dikmek oldu. Bunca rezilliğe rağmen tepkisini isyanla göstermeyen sağduyuda nirvana olan bir halkımız var ki dünyada eşini bulamazsınız. Bu çok iyi bir şey böylece türkiyenin başına binbir türlü bela ve toplumdaki bireylerin yaşamlarına binbir türlü dert sokan bu rezillik abidesi parti seçim ile yok olup gidecek. Ama açılan bunca yarayı kapayabilecek bir demokratik, siyasi ve hukuki düzen ülkemizde hala mevcut mu bunu zaman gösterecek. Yine de zannetmiyorum ki akpnin çöküşünün ardından, akp döneminde yapılan devlet kurumlarını fetöye teslim etme, okul-iş-memuriyet sınavlarında yapılan hukuksuzluklar, ihalelerde yapılan usülsüzlükler, büyük projelerde devletin uğradığı zarar, adam kayırma yoluyla zengin edilen işadamları ve yandaş medyada yazılan-yapılan iftiralar, kriz dönemlerinde toplumun hassas noktalarına saldırıp kışkırtmalar ve bu gibi suçlar cezalandırılsın. Bu yapılanlar bırakın bir partiyi ve üyelerini hukuki olarak cezalandırmayı, bu partinin siyasi geçmişini ve hatta geleceğini dahi yargılamaya yeter de artar bile. Mevcut durumda baskıcı politikalar yüzünden toplum sesini çıkaramaz durumda ancak rüzgar tersine döndüğünde inşallah haklı olan hakkını alacaktır. Tabi ki zarara uğratılan, hayatları kaydırılan ve hatta hayatlarını kaybeden insanların(ergenekon balyoz dönemi) olması çok acı. Ama esas acı olan şey her bir bireyin hep birlikte oluşturduğu toplumumuz ve devletimiz öyle bir enkaz haline getirildi ki ciddi bir ekonomik buhran yaşanmadan bu işin terse dönmesi imkansız gibi görünüyor. Umuyorum ki hangi parti başa geçerse geçsin önemli işler başarabilecek devlet adamlarını parti bünyelerine alırlar. Çünkü esas olanın koltuk, parti, ideoloji gibi şeyler değil toplumun refahı ve barışı olduğunu akp iktidarı toplumumuza öğretti..
  1 ... yok herif
 10. 10.
  acınası bir zavallıdır, demokrasiyi kaldırırsanız akşener'in de dediği gibi gök kubbeyi başınıza yıkarız. sonra ne rte kalır ne sarayı kalır.
  https://tr.sputniknews.co...kubbeyi-basiniza-yikarim/
  2 ... kavunvebira