bugün

kadınnn gibi duruş sergileyen akp li ablanın malum zihniyete bilezik gibi geçirmesi durumudur.
Golcuk belediyesi akpli yani belediyenin yolladigi koli değil,

Yukarıda çomar sürüsü vidi vidi ediyorda devletin yolladığı kolinin içine parti lideri kellesi fotoğrafı sıkıştırmak tam bir rezilliktir. Hatta senin parti lideri devlet yada belediye baskani olsa bile... yalnız ordaki belediye akpli yani belediye urunude degil, iyi parti posteri nasıl kolinin içine giriyor? Kadının söylediği şey yüzde yüz haklı seviyesiz bulan yukardaki moron sürüsü itlaf edilmeli...
yırttığı afişteki kadının adını biliyorsa öpsünler beni.

beyinsiz.
Sağlam mal var kızda ama.
Begenmediysen alma ihtiyacı olan alsın. Hareketlere bak.
o beğenmediği koliyle uzaylı kafasını doyurup da , şişmiş göbeğini ovuşturup geğirmiştir bile.
Pek şerli, şirret bir yaratıktır.

Bununla kim evlenmiş, dahası bunu nasıl çekiyor anlamak zor...
Zeka seviyesini şuradan anlayabiliriz. Partinin yolladığı koliye devletin kolisi diyor. Bir de neymiş devletin kolisine reklamını koymuş parti.

Bir de koliyi zorla eve sokmadılar herhalde kabul edip almışsın. iade edeydin madem partinin bir şeyini istemiyorsan.
Azgın kari. koliyi namahreme kapiyi açarak içeri almıs. Kapiyi açmamalıydın.
beğenmeyen değil beyenmeyendir o.
ulan aç köpek, aç kalma korkun olmasa o koliyi almazdın boşuna roro yapma.

nasıl bir çomar olduğunu herkes anlamış oldu.

evet devlet yollamadı onu, devlet hala 5 adet maskeyi bile yollamadı. sefil.
Bu millet böyle oldukça bizi yöneten zihniyet daha 100 sene gitmez.
bunun gibi kadinlarin tek vizyonu ayagi kokan kocasiyla sikisip sikisip cogalmak.
bunlara degil yardim itlaf edeceksin.

umarim yerken bogazinda kalir kut diye gidersin.
Asalakça yaşam formu sürmenin yansıması.
Bir emek vermeden beleş alınan bir mal hizmet sonunda bu nankörlük kaçınılmaz.
Devlet veya kişi kurumlar ihtiyaç sahiplerine değil de önüne gelene yaptığı bu yardımlar bir an önce son bulmalı.

Tipe ismine bakıp Bu ülkedem bu insanlardan nefret etmenin 1001 sebebi arasında gösterilecek olay.
Bence Akp'ye gönül vermiş veya Akpli olan insanların empati kurmasını sağlaması gereken bir video. Bu videodan anlıyorum ki çok zor.
üzüldüm keşke bu koli gerçek bir ihtiyaç sahibine gitseydi. ben bu kadını görsem konuşsam koliyi vermeden yanlış basmışız zile der giderim. Allah ıslah etsin böylesini.

dinimiz diyor ki kim olursa olsun yardım et yolda kalan yetime kimsenin kalbini kırma. müslüman olmayana bile yardım et sadaka olsun der. kimse kimseden üstün değildir der. bu şirretin yaptığına bak.
sonra böyleleri yüzünden müslümanlara laf gelir.
beynini kiraya vermiş cahil birine nedesen boş. yardımın dini, partisi , mezhebi, memleketlisi olmaz.

karbonhidrat beyin hücrelerini öldürüyor heralde. bence koliyi beğenmedi adam 2 çuvalda kömür koyardı. eğer beğenmiyorsan niye yardımı aldın ara iade et felan şovu bitti beğeni kastı tiktokçu çıktı şaşmadım.
ibana yatırdığın maaşınla alınanları gönderseler reyiz be diye akdine taparsın aq.
Yalniz yirttigi resimde turk bayragi vardi. Bari bayrağa hurmet gosterseydin.
Hem tiktok kullanıyor hem çomar.

Bu nasıl bir kombo amına koyayım?

Kıyamet kopsun artık.
aynı koliyi mensup olduğu parti yollasaydı içinden çıkan (bkz: büyük birader) posterini yalayacak olan kızdır.
ve kızımız çok istediği makama atanmıştır hayırlı uğurlu olsun....
O Zaman icindekileri kullanma.
Arkadaşlar denecek her şeyi eksiksiz demişler.

Madem ihtiyacın yok, almayabilirdin.

40 yıllık sağcıyım.
TKP, ödp'den gelse ya nazikçe reddeder ya da aldıysam sesimi çıkarıp şov yapmam.

insanın şerlisinden korkacaksın.
evet tiktokçu ablamızı tanıyalım;
https://twitter.com/Ilave...tatus/1250446593368735746
kaloriferli evde kalıyor. arkadaki fon perde bizim evde yok.

buna yardım kolisi mi yollamışlar gerçekten?
güncel Önemli Başlıklar