1. 1.
  girecektir.

  halihazırdaki demokrat parti zaten şu an akşener'in emrinde, iyi parti'nin kendini feshedip demokrat parti'ye iltihak etmesi, demokrat parti'nin de ismini iyi parti olarak değiştirmesi birkaç günlük iştir.
  4 ... ateistvaiz
 2. 2.
  maklube teyze en fazla %6-7 alır cancağızlarım heyecanlanmayalım boşuboşunahaha.
  ... ibni maymun
 3. 3.
  demek oluyor ki devlet bahçeli'nin planları tutmadı.

  ankatler zaten belli birde mhp ve ocakların iç çelişkisi var . parti ve ocağın şu anda kalanları bahçeli kliğini tutsa bile 'cumhur' seçiminde '' ittifakı'' desteklemeyecek olduğu meydana çıktı. yani mhp salt çoğunluğuna yakını erdoğan'dan rahatsız.
  ortada olan şey şu milliyetçi -ülkücü kesim yalnızca mhp'nin adı var olsun alpaslan türkeş ruhu yaşasın diye partinin var olmasını istiyor.
  yani açıkça yazalım devlet bahçeli ve kliğini bitmiş. var olan tek şey parti adı.

  2018 -1 ekim sonrası yapılacak seçimlerde mhp belki meclise temsilci sokacak ve belediye seçimlerinde var olacak ama cumhur ittifakına mhp seçmeni oy vermeyecek.

  akp yine yalnız. ve erdoğan'ın başkanlığı tehlikede hatta seçilme olasılığı şimdilik yok gibi.

  devlet bahçeli bugünkü 26-ağustos söylemi ile bittiğini ilan etti. intikalarda gol aramaya bakacak.

  diğer olay saadet partisi ve iyi parti(demokrat partide olabilecek gibi ) son abd füze saldırısı sonrası büyük bir oy patlaması yaşayabilir.

  bu süreçte saadet ve iyi parti ittifakından uzak durup sol ve ulusalcı tüm kesimi içine alacak ( vatan partisi ve perinçek dışlanarak) bir planla seçime girmeli. (kılçtaroğlu denilen sermaye yandaşı varken ,bakalım ?)

  ve akp artık bitti. bitmekten öte kendi şoven oy potansiyeli hariç güveni yitirdi.
  ne yapar?

  müraacat yeri abdullah öcalan -hdp yada 7 haziran-1 kasım -2015 sürecindeki eylem planı. kürtlere savaşta yetmeyecek direk bir suriye veya yunanistan savaşı bekleyebiliriz.

  bakalım ne olacak bekleyip göreceğiz.
  1 ... baris hemen simdi