1. 1.
    Kesinlikle iyi bir siyasi parti olmayacağı gibi isminin iyi konulması ironisi var. Her gördüğümde gülesim geliyor. Hele o ilk okul çizimi şeklinde amblemleri yok mu kahkaha tufanı. Anladınız mı espriyi.
    1 ... bilgisayar delisi
  2. 2.
    Batmadığı çamur kalmamış bir partinin adı 'ak' olabiliyorsa tabi ki şeklinde cevaplanacak soru.

Bir de içinde 'adalet' kelimesi var ki o daha büyük ironi.
    10 ... alkolik oldum
  3. 3.
    islamcı olsaydı hayırlı parti olurdu diyerek bahsi arttırdığım oluşum.
    ... meinherzbrennt
  4. 4.
    iyi partinin politika tarzı güzel ama ismi çok boktan. haha. iyi partiymiş. ismini neresinden uydurdunuz. ama politika tarzınıza helal olsun.
    ... efendi hitler
  5. 5.
    kayı boyu simgesini ilkokul çizimi olarak değerlendiren cahil cühela insanlardan gelen bir adet soru cümlesi. * o isim sizin gibi mallara fazla bile. ben olsam sizin gibilerden müteşekkil bir topluluk için oturup "acaba partiye hangi ismi versek?" diye bir saniye olsun kafa patlatmazdım. ne gereksiz insanlarsınız arkadaş. o kadar zoruna gidiyorsa mühür orada, sandık orada. senin iyi parti'ye oy verme ihtimalinin üstüne sıçayım ben zaten. sen partilerin adına bakarak oy verirsin olur biter. herkesin oyu kendi çapı kadar neticede. ama yok olur mu öyle? illa satsan iki kuruş etmeyecek beyninle algı yönetimine soyunacaksın buralarda.

edit: iyi parti logosunun güneş olması senin simgelere takan bir çapsız olduğun gerçeğini değiştirmiyor. ayrıca o güneşteki ince mesajı almayan beynini koy çöpe gitsin. benim yazdığım şeyden ibret almak sana kalmadı. sen ilkokul çizimi gibi diye desen desen, kaba taslak çizildiği için, kendisinden esinlenildiği söylenilen ok yay çizimine diyebilirsin diye düşündüm. gayet ince bir mesaj barındıran güneş simgesine ilkokul çizimi gibi diyecek kadar düzeysiz olduğunu düşünemedim. malum cahilliğin çaresi var lakin düzeysizliğin yok. ona istinaden girdim yukarıdaki entryi. sonuna kadar da arkasındayım. bir de koşa koşa gidip nickaltıma entry girmiş sazanım benim. açık buldum sandıysa bir heves yazık. ibret alın ey cemaat, konuyu açan arkadaş cahil değilmiş; algısı biraz kıtmış. güneşi anlayamamış.
    1 ... selfcontrol