1. 1.
    Başlık tam sığmadı. iyi parti nin kendi anketleri haricinde hiçbir ankette barajı aşamaması olacak.

Toplum bunlardan etkilenmiyor sadece küskün chp seçmeni ulusalcılar bunlara destek veriyor. Her ankette yüzde 5-6 oy görünürken kendi anketlerinde yüzde 60 dedikleri bile oldu asfjfghdff.

Komik.
    3 -14 ... ershan kuneri
  2. 3.
    Mühürsüz oylarla seçim kazanmak kadar basit olmayan davranış.

ayrıca anket manipülasyonu deyince bu ülkede insanların aklına ilk rte ve akape gelir.

Rte değil miydi haber Türk'e telefon açıp; 'alo fatih MHP'den 2 puan al hdp'ye ver' diyen.

Ulan herkesi kendileri gibi gerzek sanıyor bazıları.
    10 -4 ... alkolik oldum
  3. 3.
    Ben ciddiye almıyorum bile sadece gülüyorum.

Not: kılıçdarspor.
    -1 ... ershan kuneri
  4. 4.
    Algı operasyonu olduğunun göstergesi olan bir durumdur.

Ben oldum olası zaten anketlere inanmam. Hangi anket gerçeği göstermiş ki?

Ak parti'ye %40 civarı gösteriyorlar,bakıyorsunuz 50'yi geçmiş.referandumdan sözde %60 hayır çıkacaktı,%53 evet çıktı.

Anketlerin benim gözümde hükmü yoktur. Sosyal medya maymunlarını ve muhalifleri sevindirmek için yapılan zırvalardan ibaretler.
    -1 ... 73696b696369
  5. 5.
    Paralı bordo klavyelilerin saldırmasına sebep olan gerçek. Özelden beni çomar olmakla suçluyorlar.

Not: kılıçdarspor.
    -1 ... ershan kuneri
  6. 5.
    Kendi calip kendi oynayan komik bir parti. Anketleride parti binasinda yapiyor olabilirler.
    2 -2 ... evawanted
  7. 6.
    Burada bile 3 5 (bkz: iyitroll) kimisi %27 diyor kimi en az %40 diyor.

Kendi parti binalarında bile anket yapsalar yüzde 60 ı bulmaz aq. Öyle bi parti.
    -1 ... ershan kuneri
  8. 8.
    bu aralar sus pus olan partinin acı gerçeği. günü gelince erşan abi demişti dersiniz.
    -2 ... ershan kuneri