Advertisement

 1. 1.
  Bir gerçek. 4 gün. Hemde var ya, iyi korkuyorlar öyle böyle değil.
  7 -8 ... n dakota
 2. 2.
  https://www.aydinlik.com....ato-politika-kasim-2017-6
  ... alpertunna
 3. 3.
  Akp’yi bilmem ama MHP’nin korkması normal. Babam dahil sülalenin geneli mhp’lidir. Hatta bunlar bir ara akp’ye de oy verip tekrar mhp’ye Dönenlerden. Bizimkiler ve alışverişte bulunduğum esnaflar şimdi iyi parti’ye vereceklerini söylüyor. MHP seçmeni Bahçeli’ye baya kızgın.
  5 -1 ... nesgayfe
 4. 4.
  iyi partiyi nasıl seçim dışı bırakırız hesapları yapılıyorsa eğer ki bunu görüyoruz gerçekliği tescillenmiş bir korkudur. burada atıp tutan trollere bakmayın siz, onlar şerefini haysiyetini bu iş için para karşılığı satmış insanlar.
  2 -2 ... ecinni
 5. 5.
  nicke lan jello gibi lagım farelerini sevindirmiş gerçektir..

  lagımına dön fare, sandıga gömülürsün yokosa...
  1 -1 ... ali sukru bey
 6. 6.
  Korku seçimi bile öne aldirdi.
  2 -1 ... karton toplayan cocuk
 7. 7.
  potansiyeli tam olarak tahmin edilemediğinden iyi partiden korkulduğu bir gerçektir.

  daha önce seçime girmemiş, aday kadrosu özellikle ülkücü tabana hitap eden bununla birlikte arada kalanlardan da oy alabilecek bir yapıda olduğundan hem kendini henüz ispat etmemiş hem de potansiyeli tam olarak bilinemeyen bir yapıda bu parti.

  saadet ittifakı tam olarak kurulursa; eski mhp tabanı, saadet, arada kalan ekip (eski bbpliler, apolitikler vs) ve akp düşmanı diğer kesimden gelen oylar ile %18-21 aralığında kalacağını tahmin ediyorum.

  erken seçim de kesinleşti, 24 haziran' da seçime gidiyoruz.

  sandıktan çıkan sonuçlar umarım ülkemizin menfaatine, berrak geleceğine, umut dolu yarınlarına sebep olur. hakkımızda hayırlısı olsun.
  1 ... zeki muren in got fircasi
 8. 8.
  Bu durumda chp nin pasifliği bir kere daha ortaya çıkıyor. Sonuçta akp sadece meral e karşı seçim yarışına girmeyecek.
  ... frekans
 9. 9.
  iyi parti den korkulduğu gerçeği
  1 ... system error
 10. 10.
  katıldığı ilk seçim sonrası burada, hani ne oldu iyi partiniz diyeceğim gerçektir.

  siz hala iyi partiyi ciddiye alanlardan mısınız.

  parti diye bir şey yok, lider nereye giderse parti orası olur. türkiyede lider sıkıntısı var. lider olan liderler katledildi. akşener'de en küçük bir vasıfın ve liderlik vasfının olduğunu sanan kendinde değildir. doldurulmaya çalışılan boş beleş bir kadın. tansu çiller bir karakalem ise, akşener daha iyi kotarılmış bir çizim.

  add it: yukarıdaki yazarın dediği gibi, bulanık sularda potansiyelini tahmin edemedikleri için ikircikli duruma düşmüş olabilenler vardır mutlaka, müsterih olun. allah muhafaza, ekşener ülke yönetiminde söz alacak olsa bittiğimiz günün başlangıcıdır.
  1 -3 ... radiolarian