bugün

"şimdiki kızlar çok bozuk, iyi ki benim kız kardeşim yok da bu dertle uğraşmıyorum" beyanatında bulunan hasta beyinli, yobaz, beyni örümcek ağlarıyla kaplanmış ruh hastası tiptir. evet evet, böyleleri var bizim toplumumuzda -olmaz olaydılar- . bunlara göre bütün kızlar -özellikle başı açıklar- orospudur. bu tipleri gördüğünüz yerde suratlarına sıçınız.

(bkz: dünyaya nasıl geldiğini öğrense babasını öldürecek tipler)

bunlar kız çocuklarının şirinliklerini anlayamamış kişilerdir. oysa bir kız kardeşin, bir ablanın, bir kız evladın verdiği mutluluk çok başkadır.
şakirttir.
belki yetiştirmesi çok zor diyerek kendine kızan/güvenemeyen tiptir.
tecavüz olaylarının fazla olmasının ceremesini kızlar çekmek zorunda değil; cezası tecevüzcü şerefsizlere kesilmeli.

yetiştirmesi zordur fakat kolay olan ne var ki? biraz ilgilenip güzelce yetiştirilen bir kız, hayatta hem ailesi hem kocası hem de çocukları hem de ülkesi ve dünya için büyük bir hazinedir.

he ayrıca her kız/kadın aynı zamanda birer bireydir. böyle bir şey de var.
afedersiniz orospu çocuğudur.

Aynı kişiden dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun sözleri de duyulur.
bir kızkardeşin şirinliğinden hep mahrum kalacak tiplerdir maalesef.
dışardaki rezillikleri görünce mahrum kalayım kardeş.
muhtemelen dışarıda elalemin karısına kızına sarkıntılık yapan veledi zinadır.
kendisinin neolduğunu bilen kız kardeşinin kendisi gibi biriyle karşılaşmasından korkan adamdır.
Tam bir kekodur yani kıro.Söylediği şey gerçekten saçmadır.Dostum senin derdin ne he ?
Ona buna kaçan kadınları görüncede ölmüş olan annesine iyki yok diyecek olan dar beyinli tiptir.
kızları/kadınları bırak birey olarak insan olarak bile göremeyen kişinin beyanatıdır. kadınlar birer seks objesi değildir, onlar erkeklerin eşleridir.
kendi çevresinden olmayan veya kendi gibi düşünmeyen her hanımı fahişe olarak gören, ahlaktan uzak, haysiyet bozukluğuna sahip kişilerdir bu tipler.
cahiliye döneminde kızlarını toprağa gömenler de bunlar olsa gerek.

bir diğer sürümü, "iyi ki kızım yok diyen tip"tir.
bir kızkardeşi olsa bu şekilde önyargı barındırmayacak olan tiptir.
güncel Önemli Başlıklar