bugün

Dünyaya 100 kere daha gelmek isteyen k*rtlerin sözü. Anne anne değil hamam böceği amk..
(bkz: allah kurtarsın) dedirtir.
Tam Kürt olamamış kişi beyanıdır. Kürt dediğin "ki" yi birleşik yazar hewal. O kadar kürdümki ki birleşik amk.
Bazı yazarların kuyruk acısı.
iyi ki kürdüm. Kusura bakmayın ama Türk olmaktan çok daha güzel, ve samimi..

Doğu da büyümeyen bilemez.
Allah tan belasını bulmuş kişilerin kullandığı cümledir.
(bkz: almanlıktan aldığım tadı hiçbir şeyden almadım)
(bkz: iyi ki kürdüm)

(bkz: iyi ki amedliyim) böyle samimi ve dayanisma icinde yasayan halki baska nerde bulacaktik? Tasini topragini yedigim amedimin guzel insanlarina ve tüm kürtlere selam olsun.
imrenilen söz. Yanımda bir arkadaşım dedi bunu ben de %25 kürdüm dedim sessizce. Olsun o da hiç yoktan iyi bence.
(bkz: iyi ki türk üm)
Bende iyi ki insanım dünya vatandaşı bir insanım.
Sonrada diyorsunuz neden bizi ayiriyorsunuz. Ben Çerkes olduğum halde türküm diyorum laz, gürcü, efe türküm diyor bu kuralı siz bozuyorsunuz Türkiye'de yasiyorsan türksün demektir. ilk önce sen bunu kavra.
Bunu diyebilmek için kürtçülüğün de size bir faydası olmuş olması gerekiyor.
iyikim insanım.
kürdsün,doğru değilsin,tembelsin,yasan yok,büyüklerine saygısızsın,küçüklerine küfredersin,yurdunu sevmezsin.
Kürt devletinde ve kürtçe yazamadığın sürece bundan hicbir zaman samimi mutluluk yaşayamayacaksın heval.hadi şimdi bsg.
Allah sifa versin kardesim.
Allah başka dert vermesin.
Yüzyıllardır aynı yerde yaşadığımız Kürtlerden birisi belki büyük büyük büyük büyük büyük (veya daha yakın) dedemiz olabilir, bu bir olasılıktır. Örneğin DNA ile ırk testleri var ve bunlardan kimse kusursuz safkan öz Türk çıkmıyor. Bu şey "amarıganın oinları" da değil, endişelenmeyin.

Irklarla ilgili nefret dolu olan kişiler varsa kısaca bir şeyler demek istiyorum.
"Safkan değilsiniz, unutmayın. Ama övünmeyin değil, nefretten dolayı övünmeyin diyorum size. Yani kökeninle övünürseniz övünün, ama nefretinizle yapmayın."

NOT: "Fazla" Kürt olduğumu sanmıyorum, benzemiyorum pek.
iyi ki ırkçı değilim.Sene 2018 hala atalarının miraslarıyla övünüp bir bok yapmayan ırkçılar var.