bugün

Havanın hafif kapalı ve hafif serin olduğu anlar. Geceleri esen hafif rüzgar.
Saçlarımla oynanması.
ıslak teninize değen rüzgar.
(bkz: başarmak)
(bkz: oynamak)
görsel

Ve sohbet...
Sevdiğin insanlarla güzel bir muhabbet ortamı.
Banka hesabındaki iki basamakları hesap özetinde görmek.
Müzik dinlemek.
Sohbet etmekten keyif aldığım birileriyle konuşmak.
Sabah güzel bir kahvaltı keyfi.
Spor yapmak.
Benim gibi ergenleri; açık oylamak.
yanınızda sizin sevdiğiniz ve de gerçekten sizi kelimenin tam manasıyla seven insanlar varsa her türlü durumda iyi hissedersiniz.
en sevilen filmi ya da diziyi; en sevilen yemeği yerken izlemek.
Herhangi bir sebep veya durum olmaksızın bir anda kendi kendine sorulan "mutlu muyum?" Sorusuna karşılık verilen "evet" cevabı.
baş ağrısının geçtiğini hissettiğiniz ilk an da kafada oluşan hafiflik ve devamında gelen rahatlık durumu.
Babana sımsıkı hiç bırakmayacakmış gibi sarılmak..
Ara ara rastlıyorum. Yolda yürürken küçük çocukların eteklerime takılıp oyun oynamak isteyişleri, tebessümleri iyi hissettiren küçük ama mutluluk veren harika bir durum.
Bir yakınımın kanser şüphesiyle vücudundan alınan örneklerin sonuçlarının temiz çıkması.

gün içinde zaman zaman saçma sapan şeylere kafayı takıp üzülüyoruz, illa bi hastalık durumuyla karşılaşınca sağlığın kıymetini anlıyoruz.

yıllar geçtikçe daha iyi anlıyormuş insan, hakkaten de önce sağlık olsunmuş...
aileyle yapilan güzel bir pazar kahvaltısı.

(bkz: perfect)
kedimin göbeğini açıp mirildayarak yatmasi.
Kredi borçsuz hayat sürdürmek.
tekrar yazıyorum..... 31 den hemen sonra.. hadi lan sevişmekten hemen sonra da yazayım istediğiniz olsun.
görsel
sevdiğin kişinin seni sevdiğini hissetmek. Ben yaşamadım da öyle diyorlar yani, güzeldir kesin.
Bazen konuşmak, bazense konuşmadan sarılmak.
Bu diyeceğimi yaşayan bilir bu duyguyu bilen bilir.
Kışın sobalı evde buz gibi yatağa girmeden hemen önce çoraplarınızı çıkarıp yatağa girip ayaklarınızdaki kan dolaşımını soğuk yatakta hissedip o yatağın ısınmasını beklerken geçen süre var ya işte o dünyanın en iyi kafasına bedel tavsiye ederim gidin yaşayın lan böyle yatağa girmeden kuru kuru toprağa girmeyin.