bugün

maç 0-2 iken stadı terkedip maç 2-2 olunca aynı biletle maça girmek için kavga etmektir . zor bulunur böyle sefakar taraftarlar .

(bkz: galatasaray taraftarı)
Efendim bilindiği üzere gs taraftarı olmaktır. Malumunuz. Bunlar kadar kerhaneci taraftar yoktur. Maç geride ise stadı terk ederler. Hayatları boyunca hep aynı takıma aynı yerde yenilmişlerdir.bu yüzden o takım avrupa da yenilince bayram ederler çünkü kendileri yenemez. Düşünsene, kendisinin yenemediği takımı avrupa da yenerler, bu da gelip burada ben avrupalıyım der. insanın beyni sikik olmalı. Ne içtiler bilemem ama...
Takımları kazanınca forma ile sokakta gezerler. Kaybedince de cazgır çıkarırlar. Ruhsuz sevgisizdirler. Ayrıca yapılan araştırma da en gay ve gay ünlü taraftara sahiptirler. Dönmelik buradan geliyor sanırım.
Kalleşliktir efenim.
(bkz: galatasaray lı olmak)
taraftar kelimesinin yakismadigi insanlardir.
6 sene şampiyonlar ligine gidememiş olsa da desteğini kesmeyen taraftar değildir.
Sahiden neden 6 hocam?
Anltsnıza brs??!
akıl baliğ olduğumdan beri yaptığımdır.

seyir zevki yoksa taraftarlıkta yok.

sırf bir takımı tuttuğu için oturup hasan ali'yi, harun tekin'i ne bileyim benzia denen arap eşeğini izlemek aptallıktır.

aynı şekilde muğdat ya da sinan gümüş gol atacak diye bir yıl boyunca mal mal tv ekranlarına kilitlenmek de aptallıktır.

ben en son play off sezonunu izlemiştim misal keyif alarak.
güncel Önemli Başlıklar