bugün

erkek arayan kızların kuracağı bir cümle.
iyi bir erkek için iyi kızların hepsinin kapılmadığıyla birlikte baya mutluluk verecek bi olaydır.
erkeklermi kapılmış yoksa erkekler birine mi kapılmış çelişkisi olabilir.
(bkz: passive)
yanlış bir önermedir.*
eksiyi basma hemen.*
(bkz: sandalye kapmaca) (bkz: sona kalan dona kalır)
sayı olarak iyi kızlardan çok daha az olduklarını zannetmemekle birlikte önermeye bakılırsa iyi erkek bulunamıyorsa öze dönerek acaba iyi bir kız mıyım diye bir soruyu düşündürmesi gereken durumdur.
zerre kadar inanmadığım bir önermedir.

bu ülkede maalesef hiçbir iyi erkek kapılmaz dışarıda binlerce iyi erkek vardır kıza yardım eder ''ayy bu salak bana bir şey mi yapacak'' tatlı bir iltifat edersin ''ayy bu salak bana asılıyor kene gibi yapıştı'' her zaman yanında olursun '' ya sen çok iyi bir insansın (onun yanında olduğun için onunla beraber olacağını düşünür) ben seni arkadaş olarak görüyorum silahını kullanır'' gibi sözler silsilesi dillerinden her daim dökülür.

iyi erkek her zaman için kaybeder. boştadır talep edilmez.
millet iyisini kaparken kendisi barda marda sürten kızın feryadıdır.
izdivaç mod on olur efendim. ben boştayım. yaş: 20, boy: 1.77, kilo: 70, saçlar uzun ve keçi sakalı. izdivaç mod of.
doğruluğu kanıtlanmış önermedir. kendimden biliyorum. o kadar iyiyim ki kendimi sikesim var. Böyle tatlı olunmaz canım.
Haaah oltaya gel.

Komşunun tavuğunun komşuya kaz görünmesi nedir bildin mi? Aha işte o kafadır bunu söyleyen kafa.
Üzülmeyin kızlar, iyi erkeklerin hepsinin kapılmış olması sizi öldürmeyip güçlendiren şeydir. Böylece sevgilisi olan erkeklere asılıp asılıp karakterinizi harcarken egonuzu güçlendirmeye devam edersiniz, bak ben o kadından iyiyim ki beni sikti diye.

Aferin aferin. Bozmayın. Böyle devam.
olmayan başlık.

--spoiler--
"Yüreğinin sesine kulak verene iyi denilir. Ama sadece yükümüne kulak verene de iyi denilir."
--spoiler--

(bkz: friedrich nietzsche)
Pek de yapcak bisey yoktur. Uzgunum bebeksiler.
bir yanlışınız var, ben hala boştayım.
bu ülküde iyi olunmaması lazımdır. olası bir iyilikte kız asılıyosun diye düşünür. dışarıda bir sürü iyi erkek bu dertten muzdariptir.
doğru bir tespittir. beni de kaptılar panpa. siz kaçın kurtulun*.
Kesinlikle doğru olan önermedir. Kendimden biliyorum, öyleyiz.
aslında tipi düzgün erkeklerin kapılmış olmasıdır. içinizdeki siktiğim kezbanımsı tavrını kaldırsanız, iyi erkekleri görürsünüz.
iyi erkek diye bir model olduğunu zanneden gerizekalıların kurduğu cümledir.
yanlış tespittir. iyi erkeklerin hepsi kapılmamıştır, aksine hepsi istisnasız "ben seni arkadaş olarak görüyorum" cevabını almıştır.
bunu düşünen zaten o erkekle mutlu olamaz. önce bi kendini yargıla.. sen berraklığını, saflığını tanımadan etmeden saçma sapan ilişkilerinle o erkeği bulabilmek için bozuk para gibi harcamışsın.. örselenip, yıpranmışsın. ruhun orospu olmuş çıkmış ama erkeğim iyi olsun düşüncesindesin. dolu dolu hasssiktir!
ben duruyorum mesela. hadi buyur burdan yak.
Ya öyle değilse ?
(bkz: Kapılmış erkeklerin hepsinin iyi zannedilmesi)
üzülesi durum.
Yine unutulduğumun kanıtıdır.